Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Ma ko si ti da se ja borim sa tobom pyrana.Ja se ovde vise zezam ti si niko i nista nebitan link da si imalo pametan kao sto pricas nebi ovde glimijo Strucnjaka nego bi kao i ja bijo,dolazijo ovde i fino zezo itd... ;) Ja Nikoga nisam ovde licno uvrijedijo osim ljudi koji su mene tako da sam samo odgovorijo. Jos nesto poslacu vam, link od panela pa probajte strucnjaci da se malo igrate ;)
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Ma ko si ti da se ja borim sa tobom pyrana.Ja se ovde vise zezam ti si niko i nista nebitan link da si imalo pametan kao sto pricas nebi ovde glimijo Strucnjaka nego bi kao i ja bijo,dolazijo ovde i fino zezo itd... ;) Ja Nikoga nisam ovde licno uvrijedijo osim ljudi koji su mene tako da sam samo odgovorijo. Jos nesto poslacu vam, link od panela pa probajte strucnjaci da se malo igrate ;)
Nigdje ja nisam napisao da sam bitan ili pametan. Nećemo se mi boriti ni pod razno... Obzirom kako pišeš sve mi je jasniji tvoj stav... To je to drug moj, da ne bih više glumi(J)o, dolazi(J)o... ne bih da više diskutujemo. Živ ti meni bi(J)o... :D
 
Член од
23 февруари 2019
Мислења
87
Поени од реакции
124
Cenim dadoxy ali ovoga puta je stao na krivu stranu..
 
Член од
2 април 2020
Мислења
68
Поени од реакции
34
KAKOSE SA TOOLS 105 NALAZE M3U LISTE HVALA
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067
KAKOSE SA TOOLS 105 NALAZE M3U LISTE HVALA
Ako mislis na ovaj checker
:oeoeoe:
 
Член од
9 јануари 2011
Мислења
418
Поени од реакции
563
da ne ima nekoj iptv link nes da gledame bayern dortmund? fala
 
Член од
2 април 2020
Мислења
68
Поени од реакции
34
Tools 106 mac skener.ima user pass.Dali moze m3u listu skenirat I kako
Автоматски споено мислење:

Ne ovaj drugi 105 skenira Mac a ima za user I pass
 
Последно уредено:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Jel postoje tipkovnice sa cirilicom?kako vi uopce pisete cirilicno pismo recimo na Logitech tipkovnici,ako uoce ima za kupit to u srbiji.Bas me to interesira.
Ти си сериозен,,или си ироничен??
на секоја :типковница........алиас тастатура,или клавиатура,,може да се пишува на кирилица,,,,,
доколку го додадеш јазикот....којшто официална азбука му е кирилицата,,,,,,распоредот на буквите е потополно ист,,како на латиницата..особено кај Макеоднскиот јазик......додека ,кај Бугарскиот ,и Рускиот,,малку е поинаков распоредот,на буквите ,од латиницата.......
 
Последно уредено:

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Jel postoje tipkovnice sa cirilicom?kako vi uopce pisete cirilicno pismo recimo na Logitech tipkovnici,ako uoce ima za kupit to u srbiji.Bas me to interesira.
Postoje,postoje...Postoje i "tipkovnice" na svahili jeziku samo treba da znaš da je koristiš...U tome je fora znači, do tebe je...
Ako ti treba jedna ćirilična tastatura rado ću ti poslati(kao poklon naravno)samo mi javi podatke na PM...
A i ako ti negde zapne, rado ću te podučiti...tj.pomoći...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom