Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
31 јануари 2020
Мислења
121
Поени од реакции
70
Sta ima toliko dobro na taj vlagor, jel ima negde da se vidi neka lista kanala?
 
D

Deleted member 132030

Гостин
Ne znam da li se ovo nekada nekome desilo, našao sam skremblovane originalne linkove... Kako da ih otključam?
 
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
pa šta i da sve stane ... 13-14 dolara , znaci 3-4 kutije cigara u BiH i platiš godišnju listu preko Alija .. možda bi tad nešto čovjek i gledao i uzivao u svim tim kanalima jer ne bi kopao i skenirao , ovako samo presipaš iz šupljeg u prazno :)
Ja prvi trčim kad nadjem server da vidim ima li Gora, Maxselect, Hbo go , a još filma nisam pogledao ni na jednom tv kanalu , e jedino te takmice odgledam al i to samo userem , prebaci jednu te istu utakmicu malo na Sky sport, pa malo Dazn, pa malo portugalski Sport TV, pa malo Arena , pa malo Bein sport i kad završi utakmica ne sjećam se ni golova kako su pali :D
Ovo je realno bolest ..
hahahah "Takva sam ti i sama"
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
101
Поени од реакции
126
imas pm al da mi drugi ne traze dao sam jedan mac dva brata a jedan sam imao i dobio 10 tak poruka od ljudi koji traze a sigurno im ne treba al ono daj mi ovom prilikom zahvaljujem cgme na objasnjenju kako izvaditi liste iz ovih servera a moji su macovi znaci ja sam ih iscanirao nije OB jer mi niko nije htio poslati config
Автоматски споено мислење:

javi radi li ja je ne gledam ja sam nasao mac samo je
cgmne
pokazao kako izvaditi m3u listu
 
Последно уредено:
Член од
31 јануари 2020
Мислења
121
Поени од реакции
70
imas pm al da mi drugi ne traze dao sam jedan mac dva brata a jedan sam imao i dobio 10 tak poruka od ljudi koji traze a sigurno im ne treba al ono daj mi ovom prilikom zahvaljujem cgme na objasnjenju kako izvaditi liste iz ovih servera a moji su macovi znaci ja sam ih iscanirao nije OB jer mi niko nije htio poslati config
Автоматски споено мислење:

javi radi li ja je ne gledam ja sam nasao mac samo je
cgmne
pokazao kako izvaditi m3u listu
Iskreno nije nista bolje od 2brata ili kobraiptv ili gigaiptv ali dobro mozde nekome odgovara ovakva lista i gleda :)
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
101
Поени од реакции
126
drug ja ti izasao u susret al mi smo takvi ja ti dao listu a ti toga imas stotine da sam dao nekom sto nema sta gledati al mislim da takvih nema nek niko ne trazi nista jer smo nezasitni uvjek nam malo
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
jel mi moze ko poslat mac za bracu hvala unapred
 

Kajgana Shop

На врв Bottom