Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
6 април 2009
Мислења
116
Поени од реакции
119
ke se mlati li vecer, i naredete gi mapite sami da si idat i ne menuvajte pa koj igra igra, sekako na sekoj po nekoja mapa mu smeta ma toa e stajte i golemi i pomali mapi neka vrtat da se opustime 2 3 saata i toa e pozz :masa:
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
ke se mlati li vecer, i naredete gi mapite sami da si idat i ne menuvajte pa koj igra igra, sekako na sekoj po nekoja mapa mu smeta ma toa e stajte i golemi i pomali mapi neka vrtat da se opustime 2 3 saata i toa e pozz :masa:
Ќе се игра, секоја вечер стартаме од 9.
 
Член од
1 април 2009
Мислења
653
Поени од реакции
557
Дечки му се дешава на некој да му блокира играта. Ми дава нот респондинг и мора да ја исклучам од таск менаџерот и пак да влезам во неа...
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
Дечки му се дешава на некој да му блокира играта. Ми дава нот респондинг и мора да ја исклучам од таск менаџерот и пак да влезам во неа...
Мене на излаз од игра ми се дешава често... ама никогаш за време на игра...резолуција проба да мењаш друго трето...
 
M

Macedon1um

Гостин
Дечки му се дешава на некој да му блокира играта. Ми дава нот респондинг и мора да ја исклучам од таск менаџерот и пак да влезам во неа...
Мене ми се случуваше така па ја избришав комплетно, ја симнав од друго место cswarzone.com и сега е таман не ме зафркава веќе

Првиот пат беше симната од тој сајтот cs-skini.me и можеби има некоја врска тоа
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
Мене ми се случуваше така па ја избришав комплетно, ја симнав од друго место cswarzone.com и сега е таман не ме зафркава веќе

Првиот пат беше симната од тој сајтот cs-skini.me и можеби има некоја врска тоа
И пингот ти е паднат.. ја па мислев си апгрејтовал од пентиум 2 у пентиум 3 :D
 
Член од
1 април 2009
Мислења
653
Поени од реакции
557
Мене на излаз од игра ми се дешава често... ама никогаш за време на игра...резолуција проба да мењаш друго трето...
На мене често кога купувам оружје, изгледа ја побркувам играта со брзото купување :):)
Инаку од warzone ми е слегната
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
Ај бе влегувајте да се загрееме шукурац... веќе сум на трета чаша ж'та ...
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Ај бе влегувајте да се загрееме шукурац... веќе сум на трета чаша ж'та ...
Аман бе, ти ќе прашаш после зошто играме 6 на 18 :pos:
Ако ти се видат тројца, пукај во средниот (y)
 

mr wednesday

We're soldiers. Soldiers don't go to hell.
Член од
24 јуни 2017
Мислења
1.649
Поени од реакции
7.997
момци дајте ај-пи да флезам ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom