Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
18 февруари 2020
Мислења
15
Поени од реакции
8
Tebi tacno treba tvoj server na svim forumima o iptv pocet publicirat da ti sruse server skeniranjem pa ces se onda malo smirit kad ti ljudi koji su platili nemogu vise gledat ! De bolan poklopi se i cuvaj to sto imas ! Stvarno si naporan ! Ili ti neznas kakve ljudi servere imaju ili se pravis da neznas :) ti si negdje na kraju liste ! Mozda te treba prijavit za ilegalnu distribuciju pa ces ostat i bez tog sto imas ! :D
hahhahaa...ilegalnu distribuciju.....a ko je to legalan......
 
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
Sto bih ja bio zahvalan i kome, kada nikakve koristi nemam, nego mi bude onako kako sam sebi skrojim ?! ;)
Nismo svi na zapadu, i 5 e mesecno nam je puno, i sto bih placao kad se nekako I sam snalazim !?
Ja sam kupio listu i tu sam sam sebe sjebao.
Danas lista radi....sutra ne radi....
pises e-mail .....lista ne radi.
Oni......bla bla...ti si glup.
Zelis nesto takvo????????????????
Kada platim inam pravo na uzlugu i nikakvi molim....molim.....
sve jasno??????????????
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
hahhahaa...ilegalnu distribuciju.....a ko je to legalan......
Vidi od npr. 100 servera sa exyu prostora doso jedan mis i naziva clanove budalama , svi ostali nelegalni i svi sute uzimaju lovu koliko mogu i Bogu hvala e zato njegova nelegalnost se istice . Samo jedan mis doso i glumi lava medju mackama :) ! Ovo ti je ko kad bi u gradskom drbiju doso navijac suparnicke ekipe medju vatrene domace navijace i poceo da navija za svoje :tapp: . Nigdje veze brate dragi , nek uzima lovu,pokrije se po usima i moli Boga da potraje sto duze njegov biznis ;) ! A ovdje pusti raju da se zabavlja u svom hobiju !
 
Последно уредено:
Член од
18 февруари 2020
Мислења
15
Поени од реакции
8
Vidi od npr. 100 servera sa exyu prostora doso jedan mis i naziva clanove budalama , svi ostali nelegalni i svi sute uzimaju lovu koliko mogu i Bogu hvala e zato njegova nelegalnost se istice . Samo jedan mis doso i glumi lava medju mackama :) ! Ovo ti je ko kad bi u gradskom drbiju doso navijac suparnicke ekipe medju vatrene domace navijace i poceo da navija za svoje :tapp: . Nigdje veze brate dragi , nek uzima lovu i pokrije se po usima i moli Boga da potraje sto duze ;) ! A ovdje pusti raju da se zabavlja u svom hobiju !
pa dobro...ima i toga
 

Kajgana Shop

На врв Bottom