Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Ima li ko da mi pošalje na pm stalker usisivač koji izvlači sremove i mac .A mislim da je radjen na SF forumu.Naravno moze i drugi stalker skener.Hvala
 
Член од
12 ноември 2018
Мислења
50
Поени од реакции
14
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Ima li nekoj da mi prati Stb emu pro,ovaa verzija sto ja imam koga ke smenam bilo koj kanal tonot ide na 100%.Neznam sto e rabotava menjav vo postavki za audio na tv pak isto e.Za audio vo Stb emu e na PCM ne na SPDIF.TV e Sony so android 8069 serija.
Ako sam dobro razumija imaš problem sa tonom u stb emu pro na sony android 8069 serija.Ima sam isti slučaj i na istom sony 8069 seriji tv bi se prilikom promine kanala pojača ton na 100%.
Na ekranu di je oznaka za ton VOL+ OK VOL- sam smanjija ton na odgovarajuču jačinu i potvrdija sa OK i nije se više to događalo jer je na sony tv android prilikom instalacije aplikacija ton bija na max.Bilo je dosta slučajeva i tako bi se riješilo.

Settings-of-STB-Emulator.jpg
 
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
Trojanac
Ako smatras i mislis da je neki virus, trojanac ili malware implementiran u player zaobidjes ga i ne koristis. Ja ga koristim od prve verzije i skenirano je racunalo sa ESET Nod32 i Malwarebytes i nista nije nasao.
Te online stranice kao provjera za viruse su obicno jedna od prevara i navlakusa da se uzme antivirus.
Автоматски споено мислење:

Trojanac
Ako smatras i mislis da je neki virus, trojanac ili malware implementiran u player zaobidjes ga i ne koristis. Ja ga koristim od prve verzije i skenirano je racunalo sa ESET Nod32 i Malwarebytes i nista nije nasao.
Te online stranice kao provjera za viruse su obicno jedna od prevara i navlakusa da se uzme antivirus.
 
Член од
27 октомври 2019
Мислења
28
Поени од реакции
40
Ako sam dobro razumija imaš problem sa tonom u stb emu pro na sony android 8069 serija.Ima sam isti slučaj i na istom sony 8069 seriji tv bi se prilikom promine kanala pojača ton na 100%.
Na ekranu di je oznaka za ton VOL+ OK VOL- sam smanjija ton na odgovarajuču jačinu i potvrdija sa OK i nije se više to događalo jer je na sony tv android prilikom instalacije aplikacija ton bija na max.Bilo je dosta slučajeva i tako bi se riješilo.

Прегледај го приврзокот 235234
To je odavno resen problem:


Ima li ko da mi pošalje na pm stalker usisivač koji izvlači sremove i mac .A mislim da je radjen na SF forumu.Naravno moze i drugi stalker skener.Hvala
To ti radi sa one komade (/tv-channels/iptv-list-json) danas to slabo pali
 
Член од
16 јануари 2020
Мислења
79
Поени од реакции
76
Hrvatski Telekom has added three new channel packages to its TV service MaxTV.
The RTL package includes all existing RTL channels in HD or HD-ready quality - RTL, RTL 2, RTL Crime, RTL Living, RTL Kockica, RTL Passion and RTL Adria. The RTL Premium package, in addition to the above channels, includes a variety of movies, children's and regional content, all available on-demand with Play Premium. The third is the Nova package, with the Nova TV and Doma TV channels in HD quality.
Subscribers to the three packages will also get the Snimalica service for watching content seven days back. All three packages are free until 15 March, after which viewers will pay HRK 3/month for the RTL or Nova packages and HRK 29/month for the RTL Premium package.
In addition, a new Sport Klub Plus package will be available from the beginning of March, with six additional Sport Klub channels, including Sport Klub HD
 

Kajgana Shop

На врв Bottom