Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ima njih izgleda malo više u ćorki. :(Ima Marko hladnjaču da nabavi:noze:
Svi najveci ljudi sa ovih prostora od Josipa Broza pa nadalje su bili u ćorci ... kakav je čovjek ako nije ćorku okusio :D
Автоматски споено мислење:

Nije to ništa, mene kad dovate ja imam 3doživotne i od Šote( što sam mu spočitao, šta samo slikaš koji moj al vlast je vlast) papka 6 meseci, al sad nemam više pundravce(bar tako mislim,.....)
Verujem, cenjeni sude, da dobro poznajes ljude ....
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Ne treba biti Hercule Poirot da se to zakljuci, ali jos uvijek pricamo o ljudima koji iz nekog razloga ne mogu odvojiti tih 5 eur, nebitno zasto, sva ova zajebancija je po meni zbog njih, sad, sto smo po putu postali socijalno neosjetljivi jbg, drugi par cipela. :(
Al' evo prestajem, casna pionirska, zadnji moj post na ovu temu.
nije da nemogu vec bi se takvi j....i za 1 euro, ako ima za pivo i cigarete ima i 5 eura za iptv
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
nije da nemogu vec bi se takvi j....i za 1 euro, ako ima za pivo i cigarete ima i 5 eura za iptv
Generalno ipak ima ljudi , meni se 90% njih kojima sam juče poslao uputstvo zdušno zahvalilo , a jedan koji je pitao samo iz radoznalosti ponudio svoje znanje i svoje lične konfiguracije u znak zahvalnosti za nešto što mu uopšte ne treba ..
Tako da ....
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.387
Поени од реакции
2.830
nije da nemogu vec bi se takvi j....i za 1 euro, ako ima za pivo i cigarete ima i 5 eura za iptv
To pišu oni koji nisu probali,retki su ,ja samo znamTVVIET da drži strim ali je 13 ojra , ostalo dobiješ zamršaj creva kad igra Bayern i Real, nije lova, već je bezobrazluk ako si 5 ojra, budi kao ovaj za13, pa ćeš imati sve njegove klijente, treba pičiti te skupe, al njih ne dirate, štiti ih UDBA
 
Член од
14 февруари 2020
Мислења
5
Поени од реакции
0
Tu fais quoi avec sa
Автоматски споено мислење:

A.Avez vous iplay-tv.com:9999/
Автоматски споено мислење:

J ai besoin de code Mac pour iplay-tv
Автоматски споено мислење:

J ai besoin de code Mac pour iplay-tv
 
Последно уредено:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Што се случува 2-3 дена со
mag.clientportal
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom