Проблем со пенисот

Член од
14 јануари 2020
Мислења
12
Поени од реакции
8
Jas imam erekcii i napocetokot bolese ali sea e samo cudno
Mene ne ki dadoa apcinja za smiruvanje mislam diazepam i amoksiklav mi dadoa
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.098
Поени од реакции
4.831
Jas imam erekcii i napocetokot bolese ali sea e samo cudno
Mene ne ki dadoa apcinja za smiruvanje mislam diazepam i amoksiklav mi dadoa
Druze diazepam e eden od tie lekovi za opustanje ( smiruvanje ) i namaluvanje na nagon na erekcija a amosiklavot go davaat za zastita na organizmot od bakterii ne se sekiraj se ke bide ok urolozi se znaat sto pravaat.
 
Член од
14 јануари 2020
Мислења
12
Поени од реакции
8
Fala vi na site i vo pravo bevte sekoj den se pomalce i pomalce boli denes ke se tusiram za prv pat od vcera pocnah da nosam i gasti no samo eden problem imam znae gazata da mi se zakaci i kako zolta stanuva dali e toa od zarastuvanje neznam ali so voda i odma se odlepuva
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.098
Поени од реакции
4.831
Fala vi na site i vo pravo bevte sekoj den se pomalce i pomalce boli denes ke se tusiram za prv pat od vcera pocnah da nosam i gasti no samo eden problem imam znae gazata da mi se zakaci i kako zolta stanuva dali e toa od zarastuvanje neznam ali so voda i odma se odlepuva
Se e ok normalno e toa teraj taka i nemaj gajle ke odis na kontrola koga ti kazal doktorot i toa e toa za 3 nedeli ke bides kako nov.
 
Член од
14 јануари 2020
Мислења
12
Поени од реакции
8
Se nadevam deka ovoj forum ke postoi zasekogas za da im se pomogne na drugite posle operacija i na mladi i na stari pozz ke vi pisam ako imam prasanja
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.125
Поени од реакции
17.913
Se nadevam deka ovoj forum ke postoi zasekogas za da im se pomogne na drugite posle operacija i na mladi i na stari pozz ke vi pisam ako imam prasanja
Немај гајле, форумов постои за тоа, покасно во животот на пример може да ја натераш женска ти да праша дали затруднела, или уште покасно ти ќе прашаш дали треба снаата да се кара со свекрвата, или уште покасно ќе можеш да си прашаш за автомобилски проблеми, и на крај некаде ќе ни кажуваш за фејсбук страни со средношколки за да немаш проблеми со простатата.

Немој само да влегуваш во форум за Случување во Македонија, и да се заебиш ко шо се заебав јас :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom