Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
večer cijenjeni forumaši..
imam jednu listu za koju nemam epg, pa bih zamolio za malu pomoć gdje naći dobar epg (može na pm ako netko ima volje).
unaprijed zahvaljujem!:)
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
večer cijenjeni forumaši..
imam jednu listu za koju nemam epg, pa bih zamolio za malu pomoć gdje naći dobar epg (može na pm ako netko ima volje).
unaprijed zahvaljujem!:)
Da si pogledao par stranica nazad...
 
Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
jesam , pregledao sam unazad ali očito mi je promakao taj epg tj. nisam ga nikako uspio naći. zato sam i zamolio za malu pomoć cijenjeni kolega. inače dosta toga sam iščeprkam po netu ali nikako dobar epg naći.
 
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
Problem kod epg je ( u nekim slucajevima ) sto mora biti isti naziv kanala u listi kao u xml file da bi isti prepoznat bio.
 
Член од
25 февруари 2015
Мислења
37
Поени од реакции
52
Pitanje da li tko koristi Android TV Box sa ugrađenim DVB-T2 Hevc reciverom a da nije 100$ i više jer tražim nešto dobro a ne preskupo?
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
evo vam novi Stalker player od Sahbaza , osjetno bolje od verzije 1.0., dodana je mogućnost memorisanja više profila/servera, a bit ce to jos bolje sigurno..
neki serveri takođe koji nisu mogli sada mogu kao što smo i očekivali tako da ovi od sinoć koji su se tu pojavili da se hvale i provociraju s nekim alatićima mogu ih sebi o rep svezat ;)


 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom