Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Член од
12 декември 2018
Мислења
152
Поени од реакции
169
Pa ne treba ti tv i box, kupis samo android tv ili android box. Svi, ali bas svi boxovi koji imaju 2Gb rama i cetverojezgreni procesor (a to su svi proizvedeni u zadnje dvije tri godine) mogu vrtiti stbemu, Ott Navigator ili Kodi, playere koji podrzavaju stalker portale po ovom ili onom principu. Dakle, kad ulazes u novu opremu, kupis android tv ili kako rekoh, ako ti se ne baca 500-njak ojrica kupis abox i spojis na postojeci tv, nema razlike. Drugi par cipela je sto se ljudima ne da povuci UTP kabel od boxa ili TV do rutera, ta sranja jako lose rade na wifi, jos je veci problem u DNS serverima, onaj provajderov je za k...c, stavi ove javne i sva ta skalamerija radi k'o doksa.
rade na wifi zakurac ovi po 20 eura sto kupuju ,uzmi za 180-220 eura shield ili Mi ,prst u uvo (ili ko sta voli) i raspali
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Член од
6 јуни 2016
Мислења
89
Поени од реакции
119
valja li ovo išta kljuki?


50 eura?


sta preporučujete od ovoga?

Druže ovaj ubija....

 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Momci, placate bezveze stvari koje ne koristite (igrice i slicne budalastine). Rekoh, sve preko cetverojezgrenog A53 i 2 Gb rama vrti iptv bez problema. Normalno, gle cuda, na njemu dobijes more nepotrebnih aplikacija predinstalirano, to deinstaliras i stavis stbemu, perfect player ili Ott Navigator i udri jbt, to malo sranje kosta manje nego par kutija cigareta koje tjedno potrosis. Samo ga spoji kabelom, ovo na wifi ne radi dobro, moze biti nvidia shield ali nece raditi, vjeruj mi. Udjes u postavke DNS i stavis primarni na 1.1.1.1 i sekundarni na 1.0.0.1 i pici, svaki koji kosta 30 eura ce odraditi posao.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Raspberry Pi , debian/linux kosta koliko i prosjecan android box , a mogucnosti ko se malo razumije :) da mozes gledat sve i nije bitno na kojem uredjaju eh sad ! Mislim da su hakeri stvarno postali ograniceni s svojim znalackim mogucnostima :) pozzz ! Sad dali je sd , hd , full hd , uhd hehe to nije bitno raspi to zvace bez problema !
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
sinoc sam iz radoznalosti platio neku listu 7,5 eura 3 mjeseca preko alibabe , čisto da vidim kako rade liste , vidim sad frajer mi napisao da mi poklanja od sebe još 9 mjeseci listu :)
baš mu hvala :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom