Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Ako pogodis Sota koja je lista u pitanju dacu ti je na poklon??? IMG_20191209_085502.jpg
Автоматски споено мислење:

imam tri vake, tebi cu dati jednu ako pogodis koja je lista??? IMG_20191209_090427.jpg
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Nisi skuzio o cemu se radi.Po mome moras da budus najaktivniji kod svoje kuce(doma) a onda dalje.Okupiti drustvo,kolege,raju..A ne da se hvalimo po tudim kucama(domovima).Pozdrav
Znas ti onu seriju sa čkaljom,kad klijent ulazi u restoran i viče konobaru zovi mi gazdu ,a konobar će,nije tu,otisao je preko puta da ruča,
Svi su forumi ovog tipa u fazi stagnacije,jedino ova kajgana vuće sve ljude sa drugih foruma, i evo sad neka neko kaze da ce da podijeli neku dobru stvar i vidjet ćeš koliko ih je trenutno prisutno odje...
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Ako pogodis Sota koja je lista u pitanju dacu ti je na poklon??? Прегледај го приврзокот 224719
Автоматски споено мислење:

imam tri vake, tebi cu dati jednu ako pogodis koja je lista??? Прегледај го приврзокот 224720
To sigurnio je neka torent lista stom ja gledas sa ACE Player nema skoro da je nadzje.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Znas ti onu seriju sa čkaljom,kad klijent ulazi u restoran i viče konobaru zovi mi gazdu ,a konobar će,nije tu,otisao je preko puta da ruča,
Svi su forumi ovog tipa u fazi stagnacije,jedino ova kajgana vuće sve ljude sa drugih foruma, i evo sad neka neko kaze da ce da podijeli neku dobru stvar i vidjet ćeš koliko ih je trenutno prisutno odje...
zna kajgana sta radi ;) :D
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Odmorice on kad ga Marko dohvati haha :D

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 

Kajgana Shop

На врв Bottom