Членови кои реагирале на порака #2

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2) Љубов Љубов (2)

  1. Ми се допаѓа

   Mr. Mojo Risin'

   Violator
   • Мислења
    2.980
   • Поени од реакции
    3.253
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   Хефест

   • Мислења
    5.080
   • Поени од реакции
    8.358
   • Поени
    205
  3. Љубов

   Riki94

   • Мислења
    758
   • Поени од реакции
    882
   • Поени
    130
  4. Љубов

   dragonsky

   Hate leads to suffering
   • Мислења
    38.613
   • Поени од реакции
    75.526
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom