Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
воздржувајте се навредливи зборови!!!!!!
вашите спорови,,,,или комплекси решавајте ги на ПП,,или на друго место!!!
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Komplekse ovde nema niko osim par ovih sto kace slike. Čovek trazi da mu neko posalje link sa SK E sports kanalom a lik ga citira i salje sliku.

Inace Nova Sport ima i u Media future

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Komplekse ovde nema niko osim par ovih sto kace slike. Čovek trazi da mu neko posalje link sa SK E sports kanalom a lik ga citira i salje sliku.

Inace Nova Sport ima i u Media future

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
сето тоа и јас го гледам,,,знам за неговите слики,слики на телевизор))) одамна не му е сликан,,,ај ко ќе купи нов модел,сигурно ќе го слика ))
ама сепак треба да ги избираме зборовите!!
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Ja sam ovdje na forumu podijelio lista ne znam broja od kad sam clan kajgana foruma i to cu i dalje da radim a kad VI budete toliko lista podarili mozemo da razgovaramo e sad ... kad sam pisao dao sam liste na Pm i tu je bilo hvali se a drugi kad to isto napisu javno to je normalno samo kod mene nije i sve kod mene naopako..... tj. nisam se izjasnjavao javno uopste za poslane liste na Pm a kad sam vidio da se to potencira reko sebi ajd i ja da se oglasim i dam do znanja svima kako sam darodavan i zelim da pomognem ljudima koji ne mogu doci do zeljene liste ili zeljenog programa itd.... ne samo ovdje nego i na mom forumu znaci i po pitanju molbe za neku od lista ili za nekakav program .... sjednem i trazim da bi izasao u susret coeku tj. ljudima koji su me zamolili za to isto .... znate komentarisat za slike ?? a zasto ne komentarisete moje dobro u meni? ako vec pricamo o listama ??? .... ima slikara ovdje ne zna im se broja pa ljudi moji nisam jednom rekao ovo je sve prolazno danas radi sutra ne a vama slike trn u oku cccccc pa ovdje su se ratovi vodili oko mnogo cega a slike su manje vazne .... isto tako dao sam mnogo puta do znanja sta se gleda samo nekolicina to ne vidi tako osim onih ljudi koji kazu kad vide sliku nekog programa nesta im kaze da taj isti program postoji u listi i da ce se za svoje potrebe potruditi da ga nadju ako im je od koristi dok neki ovdje zakace se za par domacihh servera i ne mrdaju sa njih ..... ja ne ... moram da dodam oglasavaju se banane sa SF-a njima nista ne valja pa ni oni sami sebi mrznja u ljudima zloba i zavidnost da Bog dragi sacuva strasno kakvi ste vi ljudi ....... ako dajem liste ne valja ako stavim javno liste ne valja ako stavim sliku ne valja pa sta vama ljudi valja? izgleda kod mene nista nebitno ..... samo uzivajte a ja cu se vec nekako snaci .....

Pozdrav
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ja sam ovdje na forumu podijelio lista ne znam broja od kad sam clan kajgana foruma i to cu i dalje da radim a kad VI budete toliko lista podarili mozemo da razgovaramo e sad ... kad sam pisao dao sam liste na Pm i tu je bilo hvali se a drugi kad to isto napisu javno to je normalno samo kod mene nije i sve kod mene naopako..... tj. nisam se izjasnjavao javno uopste za poslane liste na Pm a kad sam vidio da se to potencira reko sebi ajd i ja da se oglasim i dam do znanja svima kako sam darodavan i zelim da pomognem ljudima koji ne mogu doci do zeljene liste ili zeljenog programa itd.... ne samo ovdje nego i na mom forumu znaci i po pitanju molbe za neku od lista ili za nekakav program .... sjednem i trazim da bi izasao u susret coeku tj. ljudima koji su me zamolili za to isto .... znate komentarisat za slike ?? a zasto ne komentarisete moje dobro u meni? ako vec pricamo o listama ??? .... ima slikara ovdje ne zna im se broja pa ljudi moji nisam jednom rekao ovo je sve prolazno danas radi sutra ne a vama slike trn u oku cccccc pa ovdje su se ratovi vodili oko mnogo cega a slike su manje vazne .... isto tako dao sam mnogo puta do znanja sta se gleda samo nekolicina to ne vidi tako osim onih ljudi koji kazu kad vide sliku nekog programa nesta im kaze da taj isti program postoji u listi i da ce se za svoje potrebe potruditi da ga nadju ako im je od koristi dok neki ovdje zakace se za par domacihh servera i ne mrdaju sa njih ..... ja ne ... moram da dodam oglasavaju se banane sa SF-a njima nista ne valja pa ni oni sami sebi mrznja u ljudima zloba i zavidnost da Bog dragi sacuva strasno kakvi ste vi ljudi ....... ako dajem liste ne valja ako stavim javno liste ne valja ako stavim sliku ne valja pa sta vama ljudi valja? izgleda kod mene nista nebitno ..... samo uzivajte a ja cu se vec nekako snaci .....

Pozdrav
ne sekiraj se , ljudima niko ne može ugodit , ja se tebe sjećam još sa sf foruma od prije desetak godina i bio si ok lik uvijek , ako si to ti ..taj nick je bio ..
Автоматски споено мислење:

kao sto rekoh nadali smo se tome.......:kuracc: istekano iz struje,,,,,,,
jesi pakaš jebote :icon_mrgr:
Автоматски споено мислење:

meni još uvijek vrti i pronalazi , nije došlo do Hercegovine :icon_mrgr:
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
ne sekiraj se , ljudima niko ne može ugodit , ja se tebe sjećam još sa sf foruma od prije desetak godina i bio si ok lik uvijek , ako si to ti ..taj nick je bio ..
Автоматски споено мислење:


jesi pakaš jebote :icon_mrgr:
Hvala na ljepim rijecima ... jesam ja sam taj kako ti kazes Lik ;) ok sam ja ali nekad imam potrebu da iznesem cinjenice ... ma nebitno .... samo opusteno ;)

Pozdrav za tebe

Edit

Pa ljudi moji ako se ne varam neki od vas su pljuvali javno clana
bericrasa
kad vam nesta objavi javno sto vama ne godi ...... toliko .... a druga stvar kad ste tako darodavni i ljubazni pa posaljite mu vi link od esports ... ja se drzim vasih tvrdnji da kad das nesta bericu ode u etar ..... e sad nisam pametan sta mi je za ciniti ??? posavjetujte me VI .....
 
Последно уредено:
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
ma meni je samo trebalo da jednom sam sebi nađem mac , sad ga ugasite odmah , ja sam svoju želju ispunio :icon_mrgr:
ma samo ti deri
Ja sam ovdje na forumu podijelio lista ne znam broja od kad sam clan kajgana foruma i to cu i dalje da radim a kad VI budete toliko lista podarili mozemo da razgovaramo e sad ... kad sam pisao dao sam liste na Pm i tu je bilo hvali se a drugi kad to isto napisu javno to je normalno samo kod mene nije i sve kod mene naopako..... tj. nisam se izjasnjavao javno uopste za poslane liste na Pm a kad sam vidio da se to potencira reko sebi ajd i ja da se oglasim i dam do znanja svima kako sam darodavan i zelim da pomognem ljudima koji ne mogu doci do zeljene liste ili zeljenog programa itd.... ne samo ovdje nego i na mom forumu znaci i po pitanju molbe za neku od lista ili za nekakav program .... sjednem i trazim da bi izasao u susret coeku tj. ljudima koji su me zamolili za to isto .... znate komentarisat za slike ?? a zasto ne komentarisete moje dobro u meni? ako vec pricamo o listama ??? .... ima slikara ovdje ne zna im se broja pa ljudi moji nisam jednom rekao ovo je sve prolazno danas radi sutra ne a vama slike trn u oku cccccc pa ovdje su se ratovi vodili oko mnogo cega a slike su manje vazne .... isto tako dao sam mnogo puta do znanja sta se gleda samo nekolicina to ne vidi tako osim onih ljudi koji kazu kad vide sliku nekog programa nesta im kaze da taj isti program postoji u listi i da ce se za svoje potrebe potruditi da ga nadju ako im je od koristi dok neki ovdje zakace se za par domacihh servera i ne mrdaju sa njih ..... ja ne ... moram da dodam oglasavaju se banane sa SF-a njima nista ne valja pa ni oni sami sebi mrznja u ljudima zloba i zavidnost da Bog dragi sacuva strasno kakvi ste vi ljudi ....... ako dajem liste ne valja ako stavim javno liste ne valja ako stavim sliku ne valja pa sta vama ljudi valja? izgleda kod mene nista nebitno ..... samo uzivajte a ja cu se vec nekako snaci .....

Pozdrav
Znas kad si poceo dijelit liste kad si skuzio za lizalicu mac skeniranje hahah a do onda si samo slikao,a i sramota i dva tjedna su vam dva skenera izasla van sa sf katastrofa
Автоматски споено мислење:

Crow nemoj da se mucis dzabe ima zastitu....znas da te nikada slagao nisam.....;)
Boki daj gasi to ovo vase cudo jos skenira sutra cu to ja malo uredit
Автоматски споено мислење:

kao sto rekoh nadali smo se tome.......:kuracc: istekano iz struje,,,,,,,
kak ne sutra cu ti slikat kako istekano hahahah ja sam to malo uredio po svojem hehehehehsutra slikam sa slikom liverpula
 
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
Ja sam ovdje na forumu podijelio lista ne znam broja od kad sam clan kajgana foruma i to cu i dalje da radim a kad VI budete toliko lista podarili mozemo da razgovaramo e sad ... kad sam pisao dao sam liste na Pm i tu je bilo hvali se a drugi kad to isto napisu javno to je normalno samo kod mene nije i sve kod mene naopako..... tj. nisam se izjasnjavao javno uopste za poslane liste na Pm a kad sam vidio da se to potencira reko sebi ajd i ja da se oglasim i dam do znanja svima kako sam darodavan i zelim da pomognem ljudima koji ne mogu doci do zeljene liste ili zeljenog programa itd.... ne samo ovdje nego i na mom forumu znaci i po pitanju molbe za neku od lista ili za nekakav program .... sjednem i trazim da bi izasao u susret coeku tj. ljudima koji su me zamolili za to isto .... znate komentarisat za slike ?? a zasto ne komentarisete moje dobro u meni? ako vec pricamo o listama ??? .... ima slikara ovdje ne zna im se broja pa ljudi moji nisam jednom rekao ovo je sve prolazno danas radi sutra ne a vama slike trn u oku cccccc pa ovdje su se ratovi vodili oko mnogo cega a slike su manje vazne .... isto tako dao sam mnogo puta do znanja sta se gleda samo nekolicina to ne vidi tako osim onih ljudi koji kazu kad vide sliku nekog programa nesta im kaze da taj isti program postoji u listi i da ce se za svoje potrebe potruditi da ga nadju ako im je od koristi dok neki ovdje zakace se za par domacihh servera i ne mrdaju sa njih ..... ja ne ... moram da dodam oglasavaju se banane sa SF-a njima nista ne valja pa ni oni sami sebi mrznja u ljudima zloba i zavidnost da Bog dragi sacuva strasno kakvi ste vi ljudi ....... ako dajem liste ne valja ako stavim javno liste ne valja ako stavim sliku ne valja pa sta vama ljudi valja? izgleda kod mene nista nebitno ..... samo uzivajte a ja cu se vec nekako snaci .....

Pozdrav
@Sota SAMO NASTAVI SA RADOM, A NA (NE)LJUDIMA JE DA PRIČAJU... Oni će bez veze napadati radio ti dobro ili loše, a ja mislim da tebi i @zokiniko (ima još par pojedinaca da se ne naljute) nema ko šta prigovoriti jer DALI STE SEBE I SVOJE SLOBODNO VRIJEME DA BI ONI KOJI NISU IPTV UPUĆENI IMALI ŠTA GLEDATI A DA TO NE UTIČE NA NJIHOV BUDŽET i zato (bar od mene) VELIKO VAM HVALA...
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
haha ne se zamaram ali priznaj sad ljudima zasto i akko ste ga istekali od struje ako nije sve to bilo spoeno s avase epg adresa
da se ne alzemo sad upload ide na sajta a sajat sodrzi isto i skener unutra exe
za oni koi neznaju akko to sve ardi bilo koi program ima svoja upload adresa odakle se podize i spusta isti program i od ta adresa upload ako se obrise nesto vas bilo koi program nece da radi ili nece uopste ad se podigne
e u tom slucaju vi u kupite vijagra i sami ga dizete bez problena:)
a skene radi nemam reci za njega
i moje misljenje je ad atj skener sadrzi pola stalker_portala unutra kako bi prepoznao validan mac ili neka mala znanstvena komanda za validnost
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
haha ne se zamaram ali priznaj sad ljudima zasto i akko ste ga istekali od struje ako nije sve to bilo spoeno s avase epg adresa
da se ne alzemo sad upload ide na sajta a sajat sodrzi isto i skener unutra exe
i sve stiglo nama........:pos:..4350 liste........za nase potrebe je pravljen,posteno.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom