Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
12 декември 2018
Мислења
152
Поени од реакции
170
the-best-company.forumotion.me

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
na tom forumu je neki international bio zadnji put aktivan ljetos u 7. mjesecu ,to nema veze sa ovim zokiniko,ima tih malih forumica sa po 10 clanova 20ak vecinom isti bolesnici tipa ovih kojekakvih sota interantionala ,zokija ,panelrazaraca, 5 osoba baulja po forumcicima pecajuci jadne noobove i navlace ih na pretplate u konacnici se sve svodi na lovu,nemojte se zavaravati ONI zive od vas i to dobre pare zaradjuju sve pod krinkom dobrih i prijateljskih odnosa ,CAREVA <KRALJEVA i ostalih epiteta ,,E moj narode......
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
na tom forumu je neki international bio zadnji put aktivan ljetos u 7. mjesecu ,to nema veze sa ovim zokiniko,ima tih malih forumica sa po 10 clanova 20ak vecinom isti bolesnici tipa ovih kojekakvih sota interantionala ,zokija ,panelrazaraca, 5 osoba baulja po forumcicima pecajuci jadne noobove i navlace ih na pretplate u konacnici se sve svodi na lovu,nemojte se zavaravati ONI zive od vas i to dobre pare zaradjuju sve pod krinkom dobrih i prijateljskih odnosa ,CAREVA <KRALJEVA i ostalih epiteta ,,E moj narode......
Ma o ćemu ti prićaš, jučer je bio aktivan ito na ćatu... Svaki dan je aktivan... E svasta
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
na tom forumu je neki international bio zadnji put aktivan ljetos u 7. mjesecu ,to nema veze sa ovim zokiniko,ima tih malih forumica sa po 10 clanova 20ak vecinom isti bolesnici tipa ovih kojekakvih sota interantionala ,zokija ,panelrazaraca, 5 osoba baulja po forumcicima pecajuci jadne noobove i navlace ih na pretplate u konacnici se sve svodi na lovu,nemojte se zavaravati ONI zive od vas i to dobre pare zaradjuju sve pod krinkom dobrih i prijateljskih odnosa ,CAREVA <KRALJEVA i ostalih epiteta ,,E moj narode......
mojne tisra ako mozes sam sebi sipu racku ,ako nemozes nikog naci
 
Последно уредено:
Член од
31 март 2018
Мислења
47
Поени од реакции
65
na tom forumu je neki international bio zadnji put aktivan ljetos u 7. mjesecu ,to nema veze sa ovim zokiniko,ima tih malih forumica sa po 10 clanova 20ak vecinom isti bolesnici tipa ovih kojekakvih sota interantionala ,zokija ,panelrazaraca, 5 osoba baulja po forumcicima pecajuci jadne noobove i navlace ih na pretplate u konacnici se sve svodi na lovu,nemojte se zavaravati ONI zive od vas i to dobre pare zaradjuju sve pod krinkom dobrih i prijateljskih odnosa ,CAREVA QUOTE]

Čemu vode te tvoje dezinformacije? Kad nemaš prave argumente, nemoj uopšte da se javljaš! Sedi dole, jedan

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Potrazi dobroga Psihijatra dok ti nije kasno, vi ste reagovali kako ste mogli i dobili pousima, probajte sada idiote, nebi ostali ni tamo gdje ste sada, Bolesnik si i trazi pomoc
Pazi eto Rusa na Pantovcak ;) Agrokor su vec uzeli, samo opusteno dok buranija broji krvna zrnca.
Domovina se najvise voli i brani iz daleka ;) jel tako?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
na tom forumu je neki international bio zadnji put aktivan ljetos u 7. mjesecu ,to nema veze sa ovim zokiniko,ima tih malih forumica sa po 10 clanova 20ak vecinom isti bolesnici tipa ovih kojekakvih sota interantionala ,zokija ,panelrazaraca, 5 osoba baulja po forumcicima pecajuci jadne noobove i navlace ih na pretplate u konacnici se sve svodi na lovu,nemojte se zavaravati ONI zive od vas i to dobre pare zaradjuju sve pod krinkom dobrih i prijateljskih odnosa ,CAREVA <KRALJEVA i ostalih epiteta ,,E moj narode......
u potpunosti se slazem da "kraljevi"i ovi koji se fol prave dobri,dijeleci tudje liste na pp,zasigurno imaju svoje servere na kojima zgrcu dobru lovu unistavajuci tudje.Ne daju vam liste sto vas vole,to je sigurno,nego da bi unistili neke bitke,neke gradine,narodne itd.Vlasnici iptv servera su medju kraljevima 1000000000000000%,i to ce se saznati kad tad i shvatit ce pojedinci koliko su bili glupi,al dok to shvate kraljevi ce strpati dobre pare u dzepove svoje.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Potrazi dobroga Psihijatra dok ti nije kasno, vi ste reagovali kako ste mogli i dobili pousima, probajte sada idiote, nebi ostali ni tamo gdje ste sada, Bolesnik si i trazi pomoc
Ilince,pifi pedala i ovaj thekid ste od sada Igorer/bloquer kod mene,nadam se da ce vas blokirati i ostali dobronamjerni clanovi kajgane pa vi trojica razgovarajte sami izmedju sebe, jer vi u najmanju ruku nijeste za šire mase..
 
Член од
10 јуни 2016
Мислења
16
Поени од реакции
0
Inal ko kakav stabilan stb
Imo jednu pa stala a danas par dobrih utakmuca pa da se gleda

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom