Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Jbg, kako kazu: Pazi sta pozelis! :)
Momci, nemojte mi zamjeriti na zajebanciji, ja jutros otisao na kavu a sad sam na petoj zuji, kavu nisam ni popio. :D
Jeb'o liste, toga ce uvijek biti, budite mi sretni, veseli i debeli i sorry ako sam nekog naljutio svojim postovima, nije mi bila namjera, ugodan ostatak vikenda. ;)
Ja jutros otiso na kavu, i evo me sad kuci na sve četiri
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.895
Поени од реакции
7.569
Знаете ли некоја апликација за гледање екс ју серии и филмови на Аndroid tv? Koристев до вчера Kodi и Balkan Green aма моментално ништо не работи таму и додека не се реши (ако воопшто решат да го вратат од живите) барам алтернатива некоја.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Знаете ли некоја апликација за гледање екс ју серии и филмови на Аndroid tv? Koристев до вчера Kodi и Balkan Green aма моментално ништо не работи таму и додека не се реши (ако воопшто решат да го вратат од живите) барам алтернатива некоја.
е навистина жално ,,предобар беше
цитат од администраторот

Администратор · 5 ч.
S obzirom da nas je neko prijavio primorani smo da ugasimo server,što znači da je Balkan Green pao totalka,to nam je hvala,za mene je ovo lično kap koja je prelila već punu čašu s toga odustajem ovaj puta trajno.Hvala normalnim ljudima na podršci,ostalim dušmanima skidam kapu,dobili ste što ste tražili.


инсталирај ZadarHR repo
 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
е навистина жално ,,предобар беше
цитат од администраторот

Администратор · 5 ч.
S obzirom da nas je neko prijavio primorani smo da ugasimo server,što znači da je Balkan Green pao totalka,to nam je hvala,za mene je ovo lično kap koja je prelila već punu čašu s toga odustajem ovaj puta trajno.Hvala normalnim ljudima na podršci,ostalim dušmanima skidam kapu,dobili ste što ste tražili.
Senke nad Balkanom и во случајов SBB реагира и гаси се што нелегално емитува. Никој не му е крив на Balkan Green, требало да внимава што работи. Нема шега со легални оператори.
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073

Kajgana Shop

На врв Bottom