Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
jbg prezivio sam te juce i nismo se posvadjali zar nije to primanje kritike
Mene ces uvek da prezivis, jer znas i sam da sve otvoreno i direktno napisem, istina nikog ne zaboli. E sad ovo ti je primer da kritiku bas i nisi prihvatio, kao sad da ja napisem tipa nesto "ko mi ne da listu nek mi sipu racku". Nidje veze jel de? Kao si prihvatio kritiku ali si me sad indirektno napusio kurcem, al dobro.. A to sto je Sota pisao kako deli macove a drugi objavljuju vam je valjda dovoljan dokaz da ljudi IMAJU STA DA GLEDAJU. Ali su pohlepni i bezobrazni.

Naravno da ces da radis sta ti volja, skroz je to ok, u slobodnom smo svetu, nismo u Severnoj Koreji da vlada jednoumlje. Budi mi pozdravljen, odo da praim pizzu pa se "svadjamo" kasnije. :)
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Kad ga vec imas malo ga smoci navece a ne sta visis ovdje i skupljas servere brzo ces u 70 i ode zivot papapa moci ces sa njim samo musice plasit kad ga izvadis hahaha
on i bez ovo sve prokockal ostalo mu ovi u internet samo zajebi ga da nemislis da neko ga prima ozbilnije.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Mene ces uvek da prezivis, jer znas i sam da sve otvoreno i direktno napisem, istina nikog ne zaboli. E sad ovo ti je primer da kritiku bas i nisi prihvatio, kao sad da ja napisem tipa nesto "ko mi ne da listu nek mi sipu racku". Nidje veze jel de? Kao si prihvatio kritiku ali si me sad indirektno napusio kurcem, al dobro.. A to sto je Sota pisao kako deli macove a drugi objavljuju vam je valjda dovoljan dokaz da ljudi IMAJU STA DA GLEDAJU. Ali su pohlepni i bezobrazni.

Naravno da ces da radis sta ti volja, skroz je to ok, u slobodnom smo svetu, nismo u Severnoj Koreji da vlada jednoumlje. Budi mi pozdravljen, odo da praim pizzu pa se "svadjamo" kasnije. :)
Ma meni dijele ja ima ovdje 40 naloga to sam napravoio kako da hvalim jednu glavu nekad davno i ostali nalozi do danas to ti je bilo dizanje morala u onu doba nekoji znaju za to hahahah tako da vjeruj sve je igra na kajgana hahahahha.Da sad napisem kako je to bilo umro bih od smijeha ali staces morao sam da mi ne prolupaju nekoji
Автоматски споено мислење:

on i bez ovo sve prokockal ostalo mu ovi u internet samo zajebi ga da nemislis da neko ga prima ozbilnije.
Desi lepotane oc vec doc jednom na nas forum hhaha
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Može li odgovor za nas koji neznamo.Tko i kako određuje mac tipa 00:1a:79:xx:xx:xx na nekom uređaju?
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
molim za pomoc! kako podesiti Openbullet da izbacuje samo jake mac adrese?
Nisi ni ti blesav, prvi post i odma narudzba ko iz kataloga, daj to i to. Prvo dobrodosao a drugo, sa takvim nastupom ne samo da neces dobiti to sto trazis vec neces dobiti ni najobicniju listu. Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
12 ноември 2018
Мислења
50
Поени од реакции
14
LISTA MI NI NETREBA IMA KOLIKO HOCES! A RAD SA I DA PODELIM! NISAM OVDE DA SE GREBEM NEGO DA SE POMAZEMO I DRUZIMO. EVO VEC SAM PODELIO NEKE CONFIG
 

Kajgana Shop

На врв Bottom