Фан клуб - РК Вардар

Член од
14 мај 2013
Мислења
1.240
Поени од реакции
507
Нема теоретски шанси Кил да освое.И претходно кажав прерано и почнува сезоната и се во натпреварувачки ритам а не се ништо посебно.Единствен фаворит за титула е Вардар.Затоа шо сите го потценуваат а има искусна екипа и кога ги плесне се чудаат шо ги е снашло.
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
2.172
Поени од реакции
4.093
Да споделам, на форумот на Веспрем читав пред недела, некои навивачи нивни ја криват онаа нашана Лојаница за лошата форма на екипата. Паѓале на физички план играчите, не ги спремала ко што треба :)
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.288
Поени од реакции
22.528
Да споделам, на форумот на Веспрем читав пред недела, некои навивачи нивни ја криват онаа нашана Лојаница за лошата форма на екипата. Паѓале на физички план играчите, не ги спремала ко што треба :)

Нека ја исплатат и нека си врати во Скопје.
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.471
Поени од реакции
3.522
А она се жалела дека не ја слушаат ништо.. Епа јбг сега, не е ова Вардар, таму играат "sвезди".

Никад нема да ги биде како тим!!
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Да споделам, на форумот на Веспрем читав пред недела, некои навивачи нивни ја криват онаа нашана Лојаница за лошата форма на екипата. Паѓале на физички план играчите, не ги спремала ко што треба :)
До нив ќе да е, а не до Лојаница. Кај нас си беше супер жената. Нека си се врати.

Ако бараат кривец, прстот треба кон Давид Дејвис да го вперат.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.288
Поени од реакции
22.528
ako sakaat i smetka za donacii ke im otvorime, nie ke ja isplatime :D

ne ne.... neka si ja isplatat oni, zelni se za titula ke im treba zrtva pogotovo ako izgubat uste nekoja klucna utkamica. nasive samo da se spremni da ja grabnat odma i da ja vrzat kako treba. ovie se zelni za uspeh nema dolgo da toleriraat porazi a najlesno i najeftino e nejze da i gi udrat klocite... nie moze fond za donacii da otvorime za invazija na keln, ovaa godina imame "poslab" tim za titula ke treba "pojaka" tribina
 

Kajgana Shop

На врв Bottom