Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Dali iko od iptv Provajdera osaot na V2 Xtream osim nas :) Ko je stvarno za interesovan neka se javi ako ima jos v2 .placenje nije potrebno u opste dok sve, sve ne sredi i dok ne testirate na mjesec dana ,cak vam dajmo i nase local kanle sve exyu i njemacke.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Dali iko od iptv Provajdera osaot na V2 Xtream osim nas :) Ko je stvarno za interesovan neka se javi ako ima jos v2 .placenje nije potrebno u opste dok sve, sve ne sredi i dok ne testirate na mjesec dana ,cak vam dajmo i nase local kanle sve exyu i njemacke.
Ja neznam sto se toliko borite za taj v2, to vam je gora opcia,odkad ste prešli na v2 i uveli play_token mac_ovi vam nastradase.Ima jačih servera od vaseg koji su bili i ostali na staru verziju i niko ih ne spominje
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2018
Мислења
17
Поени од реакции
1
Molim VAS ukoliko neko ima stabilnu listu za landiptv, dibo, ili tvservice.pro koja duze traje (mada mislim da je sve to isto)narocito me zanimaju USA kanali da mi salje u poruci. HVALA NA POMOC FORUMASI. Iva.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Dali iko od iptv Provajdera osaot na V2 Xtream osim nas :) Ko je stvarno za interesovan neka se javi ako ima jos v2 .placenje nije potrebno u opste dok sve, sve ne sredi i dok ne testirate na mjesec dana ,cak vam dajmo i nase local kanle sve exyu i njemacke.
koja si ti budala prestani provocirati.supalj si ko svajcarski sir,ti ces biti prvi strimer cije cu macove sve do jednoga spakovati u rar i dati svima koji su ovdje reg ,radi svoj posao i neprovociraj
72295581dcd1.gif
 
Член од
21 мај 2017
Мислења
22
Поени од реакции
46
Tuka nakon fantastičnog uspjeha u Dohi: Ljudi, srebreni sam, hvala Bogu na svemu




Tuka nakon fantastičnog uspjeha u Dohi: Ljudi, srebreni sam, hvala Bogu na svemu
Amel Tuka
Najbolji bh. atletičar Amel Tuka kratko se oglasio putem društvenih mreža vrlo brzo nakon što je postao viceprvak svijeta u utrci na 800 metara na Svjetskom prvenstvu u Dohi.
"Ljudi, samo da vam se kratko javim! Ljudi, srebreni sam. Presretan sam. Hvala Bogu na svemu. Riječima ne mogu opisati osjećaje. Hvala vam i volim vas... Vaša podrška mi je bila vjetar u leđa", napisao je Tuka.
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234

Kajgana Shop

На врв Bottom