Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

dreambox520

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Член од
20 ноември 2017
Мислења
391
Поени од реакции
218
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Ma Zokiniko je zakon:aplauz:uvjek spreman da pomogne
od tih 40 listi nijedna nije vise od jedne konekcije.Zato od tih 40 ljudi koji su dobili liste mogu gledati evo sad od 12 do 6 ujutro,dok gazda spava.Ljudi okanite se ponizavanja,pa zar u googlu nema lista sa jednom konekcijom a vi se molite i ponizavate.Ukucajte u google bar index of iptv.m3u i nac i cete bez da se nekome molite,pa pun i pastebin,listi sa jednom konekcijom na svim stranama a vama se ceif uvlaciti u dupe nekom i zahvaljivati.Svasta i ovaj Bog drzi.Pa imam 1000 listi sada sa jednom konekcijom i jel trebam to dijeliti i hvaliti se kako dijelim .....Tacno nemogu shvatiti neke ljude
 
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
od tih 40 listi nijedna nije vise od jedne konekcije.Zato od tih 40 ljudi koji su dobili liste mogu gledati evo sad od 12 do 6 ujutro,dok gazda spava.Ljudi okanite se ponizavanja,pa zar u googlu nema lista sa jednom konekcijom a vi se molite i ponizavate.Ukucajte u google bar index of iptv.m3u i nac i cete bez da se nekome molite,pa pun i pastebin,listi sa jednom konekcijom na svim stranama a vama se ceif uvlaciti u dupe nekom i zahvaljivati.Svasta i ovaj Bog drzi.Pa imam 1000 listi sada sa jednom konekcijom i jel trebam to dijeliti i hvaliti se kako dijelim .....Tacno nemogu shvatiti neke ljude
Podrzavam,hvala na listi.
Pozdrav
Автоматски споено мислење:

http://jokeriptv.online:1453/get.php?username=beoutred&password=F4wOlkHFSs&type=m3u
Active | 09/19/2018 - Unlimited | Max Connections: 0 | 238 Connected
To je lista koja jos radi.
Uzmite si to za primjer i postavite ovakve liste.
Pozdrav dobrim ljudima.
 
Последно уредено:
Член од
25 февруари 2015
Мислења
329
Поени од реакции
553
Hhahah sve sto je vredilo na taj tvoj forum otislo je,dzaba ti reklame kad nemas znanja nego se kitis tudjem perjem Golube.
ozbiljno?
po cemu si to zakljucio?
sta je to vredilo?
pokusavas da bacis kost?
O cemu to ti majke ti?
ti nemas tri ciste o tome jarane i bolje da zacepis brnjicu. Sa tog foruma su otisla 3 dobra prijatelja i to je to. Mi smo jos uvjek raja a ti na tvoju zalost nikada neces uci u taj klub.
Автоматски споено мислење:

:) samo napred bravo saskon
Автоматски споено мислење:


hahah pa kad i da udem niko nema jebo te pozitiv :)
ti uopste ne bi ni trebao da ides tamo, retardi nam ne trebaju i zasto ne napises nik koji ovde koristis? To govori sve o tebi.
 
Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
ozbiljno?
po cemu si to zakljucio?
sta je to vredilo?
pokusavas da bacis kost?
O cemu to ti majke ti?
ti nemas tri ciste o tome jarane i bolje da zacepis brnjicu. Sa tog foruma su otisla 3 dobra prijatelja i to je to. Mi smo jos uvjek raja a ti na tvoju zalost nikada neces uci u taj klub.
Автоматски споено мислење:


ti uopste ne bi ni trebao da ides tamo, retardi nam ne trebaju i zasto ne napises nik koji ovde koristis? To govori sve o tebi.
dilber ti si čudo znam te još s sultana .Zar vaši šefove dsuki i banovca koji kradu lovu(pare) članovima foruma koji su uplatili da forum opstane mozeš reći da su ok ????Mislim da je to ispod svakog nivoa .Toliko na tu temu
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
dilber ti si čudo znam te još s sultana .Zar vaši šefove dsuki i banovca koji kradu lovu(pare) članovima foruma koji su uplatili da forum opstane mozeš reći da su ok ????Mislim da je to ispod svakog nivoa .Toliko na tu temu
Obzirom da smo i @dilber i ja clanovi admin sekcije na tom forumu molim te da mi pojasnis nesto. Zelis reci da covjek koji vec godinama ima svoju firmu u jednoj od zapadnoeuropskih zemalja, ja koji radim za naftnu industriju i ostatak ekipe tamo koja je takodjer dobro situirana ima potrebe krasti pislhivih 90 eura? Pa je l' cujes ti sebe, jbg! :( :toe:
 
Член од
4 август 2016
Мислења
6
Поени од реакции
29
dilber ti si čudo znam te još s sultana .Zar vaši šefove dsuki i banovca koji kradu lovu(pare) članovima foruma koji su uplatili da forum opstane mozeš reći da su ok ????Mislim da je to ispod svakog nivoa .Toliko na tu temu
Ne volim da se eksponiram, ali moram da se javim.
Kao prvo, niko nikome tamo ne krade lovu, sve je bilo na dobrovoljnoj bazi, kao što je slučaj, ako pogledaš, na mnogim forumima.
Što se odazvalo toliko ljudi da uplati donaciju? Iz samo jednog razloga. Ljudi se poštuju tamo i vlada solidarnost što je veliki plus za forum.
Za uzvrat, imaju prijateljstvo, druženje, forum koji im želi dobrodošlicu svaki put, puno pozitivne energije u "Pozdravima i Tračevima" i liste koje su tu najmanja stvar. Odgovorio sam na hiljade poruka tamo, nikome nisam uskratio odgovor i nijedna poruka nije bila uvredljiva i loša, a to rade i svi drugi članovi pa čak i novi... pa ti vidi da li takav jedan forum treba pljuvati.
Sa druge strane, ne znaš ti šta se krije u pozadini svega ovoga, pa zato najbolje da svako gleda svoja posla, ako me razumeš.
Kao što dilber reče, otišla su tri draga prijatelja, želimo im svako dobro, a mi nastavljamo pa ko došao, dobrodošao, ali ne vidim razloga za pljuvanje.
Pozz svima.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom