Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Не клавај сол на рана :D
Не дека сум за жалење денес ракометиве одат алва до сеа се ми излезе :kruna: али за ова ми е криво па уште сеа ко се разбудив ко видов на полувреме уште 0-3 ми идеше да се нокаутирам :boksix:
Египет ме заебаа ракометот мене точно 27 тепаа :)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.897
Поени од реакции
9.494
Египет ме заебаа ракометот мене точно 27 тепаа :)
Во дилема бев јас за ова да-не и реков бегај многу е и само шо дојдов од работа глеам 2-3 разлика беше на почетокот 6-4 или така нешто и на 12-5 тајм аут тогаш ја опнав беше 20 хендикепот а ја изиграв зш овие од Австраија на тајмаут сите беа румени во образи и задишани ко прв пат после месеци ко ке земиш на малски фудбал 2-3 шпринтој да напрајш и после си ко покосен само одбрана играш :D
Сиве овие скапаниве репрезентации исто паднаа денес првите 10-15 минути или полувреме ке издржат и после ги немат иако со пола сила им играат само растрчај ги и немет сила да се вратет за одбрана кондиционо се за нигде
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.581
Поени од реакции
3.590
Денеска АИК буквално се ке влезе. 1-1; 1-1&3+; 2+pp, дупла победа. Едноставно прејаки се има да ги размонтираат уште во првите 10 мин. Не знам што се деси првата утакмица знам само дека рано црвен добија. Денеска потоп ке им се задеси на ерменците
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.051
Поени од реакции
4.011
Зрињски - А.Пандев според мене поклон утре 1 @1.60 не знам зошто е олку висок коеф. освен ако домаќиниве не одмараат првотимци
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Trnava, Radnichki, Domzhale, Beer Sheva, vaka od fiksovi. Na site im treba pobeda ako sakaat dalje da idat.
I na 100tka edna ke idat Legia, Rangers, Domzale i Videoton 5+ site.
Pa birajte si :D
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.281
Trnava, Radnichki, Domzhale, Beer Sheva, vaka od fiksovi. Na site im treba pobeda ako sakaat dalje da idat.
I na 100tka edna ke idat Legia, Rangers, Domzale i Videoton 5+ site.
Pa birajte si :D
Видеотон веќе има 5-1 од првиот натпревар.
Сигурно ќе одмараат овој натпревар и ќе пуштат некои резервисти да ги пробаат.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Видеотон веќе има 5-1 од првиот натпревар.
Сигурно ќе одмараат овој натпревар и ќе пуштат некои резервисти да ги пробаат.
I Rangers imaat 4-0 od prvata. I Domzale imashe 7ka na prvata. Nema vrska neka trchaat :D
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Видеотон веќе има 5-1 од првиот натпревар.
Сигурно ќе одмараат овој натпревар и ќе пуштат некои резервисти да ги пробаат.
Tie rezervite najverojatno trenirat fudbal a ne badmington :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom