Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.076
Поени од реакции
16.248
Колку надежи имавме за тој играч:place:..дури за Аргентина го викнаа на светското 2014 мислам..не беше дотолку лош колку што бевме раштиман оркестар во тој период и клубот не знаеше кај тера.
Имавте ти и брат и за него и за Марига.. :D

Коќе ми текни дека Алварез делуваше реинкарнација на Меси во твојте очи

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.577
Поени од реакции
2.560
Ме чуди шо се сите задоволни од Сенси. И на форуми, и по рејтинзиве.
За мене, (голот на страна) беше изгубена честитка. 20 основни пасови ги еба. Нели техничар беше?
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.930
Поени од реакции
6.094
Tolko ocekuvaniot datum 15juli ocekuvas nekoi zvucno ime da napravi transfer vo Inter oni objavuvat video reklama :pos:

I sega ke treba 1 mesec da go citam Syn kako objasnuva vo referati kako Inter naprednal vo sferata na Socijalni mrezi i mediumi.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.794
Поени од реакции
15.819
па и во социјални мрежи нема да освоиме прво место :) )
инаку играта од вчера од тоа што можев да видам во хајлајтс, копи пасте од ланска сезона, ма да ајде прва утакмица, ќе видиме понатаму што напредок ќе има и дали воопшто ќе има..
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.289
Поени од реакции
15.490
па и во социјални мрежи нема да освоиме прво место :) )
инаку играта од вчера од тоа што можев да видам во хајлајтс, копи пасте од ланска сезона, ма да ајде прва утакмица, ќе видиме понатаму што напредок ќе има и дали воопшто ќе има..
Шо сакаш коа игра Кандрева, него ни 10 контевци не го менуваат. Рано е да се носат заклучоци.
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.146
Поени од реакции
40.870
Tolko ocekuvaniot datum 15juli ocekuvas nekoi zvucno ime da napravi transfer vo Inter oni objavuvat video reklama :pos:

I sega ke treba 1 mesec da go citam Syn kako objasnuva vo referati kako Inter naprednal vo sferata na Socijalni mrezi i mediumi.
Абе сеа тебе што капацитетот ти овозможил да мислиш дека најавувале некое ново засилување, у ера кога у гепек да го носиш ко грујо од дома до апијано џентиле, медиумите ќе ископаат инфо дека купуваш играч, е реално, твој проблем, па уште и видео реклама објавиле :))))))

Стварно не знам од каде идејата дека најавувале нов играч, кога тоа некој донел од нигде никаде бам, еве овој го купивме, и тоа зборам за некое wow засилување.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
.не беше дотолку лош колку што бевме раштиман оркестар во тој период и клубот не знаеше кај тера.
Да, само што не напушти му блесна кариерата.
Абе борби беа, Сандерленд што едвај се спаси не сакаше да го откупи за 10 милиони.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.478
Поени од реакции
4.284
Абе сеа тебе што капацитетот ти овозможил да мислиш дека најавувале некое ново засилување, у ера кога у гепек да го носиш ко грујо од дома до апијано џентиле, медиумите ќе ископаат инфо дека купуваш играч, е реално, твој проблем, па уште и видео реклама објавиле :))))))

Стварно не знам од каде идејата дека најавувале нов играч, кога тоа некој донел од нигде никаде бам, еве овој го купивме, и тоа зборам за некое wow засилување.
Другарот беше ироничен, и не беше прецизен со примерот (а не ни мораше, доволно беше :LOL:). Но добро ја долови поентата за тоа како после секоја грешка или пасивност кај управава увек имаш некакво објаснување за некаква задна намера од управава за која ние не знаеме. :)
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.146
Поени од реакции
40.870
Другарот беше ироничен, и не беше прецизен со примерот (а не ни мораше, доволно беше :LOL:). Но добро ја долови поентата за тоа како после секоја грешка или пасивност кај управава увек имаш некакво објаснување за некаква задна намера од управава за која ние не знаеме. :)
Каква врска имаат грешките или пасивноста ( a eдни од најактивните се на трансфер пазарот во италија до овој момент ) со промо видеото и фактот што луѓе на нетов мислеле дека некое засилување ќе биде претставено на 15ти.
Што има тука да се правда, прв пат вадат промо видео ? Не
Прват одат со маркетинг кампања за едно лето, овој пат со not for everyone ? Не
Истата формула секоја година, нема ни потреба да се објаснува нешто, нити пак да се дебатира, уште па да се окакратеризируе ова како некоја грешка само зашто имало такви што искалкулирале дека абе овие играч носат на 15ти, нема шо друго да е тоа со билбордите и снимањето на одредени локации у милано.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom