Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.120
@panelrazarac ti si ok....Ali drug, kod nas Liga prvaka nijedna mk tv nije vršila prijenos(kod vas su bili Planet Sportova)....Final 4 kad je Vardar postao Evropski prvak opet nijedna Mk tv to nije vršila prijenos....(kod vas Arene Hr)....Evo i ja plačam legalni tv ali to ne dobijam a zaista volim da gledam sport....hopcup tu je postavio neke stvari...i sad imam puno flussova i mogu gledati kad ima ono sta volim....a vi ga napadate....kad sam se učlanio tu, Vi ste dajali liste a ovi od sf su vas vređali....sad Vi to radite na hop....

P.S. I ne mešajte babe sa žabe....Vi kukate tu na svaki post:) ....pa imate i forum:)
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Koj si pak ti sega?
Te prasa nekoj nesto? Znaes koj se javuva bez nikoj nesto da go prasa?
Vidis ja mogu biti bezobrazan prema njemu kao on prema meni sto lajkuje svaciji post koji je meni upucen u negativnim smislu iz razloga sto preko Pm ne kazem ono sto on zeli cuti samo ... ja nisam on ;)

Pozdrav
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
ne varas se bila iptv strimova sega e iptv plakanje
znaci ima razlika medju ta dva poimova
plakaju neki ljudi ustvari se bunu ad nije tako a znaju da je tako zavaravaju ostale clanove foruma i necedu ad priznaju
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
e ccc sramota djaba vam prepiranje jedan je kralj zivite u tom svom tunelu hahahah jbt ludnica o cemu se vi raspravljate sreca pa je jedan international ili kako ga raja prozvase Robin Hod eto sta ste sve objavili i unistili a moje liste sto sam dao na pm i dalje rade neke jos od 2016
voli vas vas kralj international
hahahaha
 
Член од
22 август 2018
Мислења
71
Поени од реакции
79
Clientportal e edna od najlesnite za vadenje i tocno e ima skripta za client portal. Ne samo za nea tuku i za mnogu drugi.
Ne gi slusas drugite sto kazuvaat. Nemoj da mislis deka samo ti znaes, a drugite samo se falat :).
Ne spomenuvaj luge koi ne gi znaes kako naprimer salezli. Od negova raka e ova:
Прегледај го приврзокот 212098
Koj si pak ti sega?
Te prasa nekoj nesto? Znaes koj se javuva bez nikoj nesto da go prasa?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Molim admine foruma da uklone clana ilijao88,jao,jao,kuku i lele,jer ima nebrojano mnogo napravljenih nikova, zahvaljujem....
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
e ccc sramota djaba vam prepiranje jedan je kralj zivite u tom svom tunelu hahahah jbt ludnica o cemu se vi raspravljate sreca pa je jedan international ili kako ga raja prozvase Robin Hod eto sta ste sve objavili i unistili a moje liste sto sam dao na pm i dalje rade neke jos od 2016
voli vas vas kralj international
hahahaha
http://bitkananeretvi.net:8000/get.php?user
Ime liste: 0.m3u, Max konekcija: 1, Aktivnih konekcija: 0, Kreiran: 11.04.2016, Ističe: -, Trial: Ne, Status: Active
:angel::angel::angel::)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom