Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

K

kraljevi

Гостин
hvala ti na lajkovanje mada ja to ne zelim od nikoga
nit pa da me uvazavaju kao tvojnik sto je
a ti mozes koliko zelis lajkova stavljati
Da trebas to ti samo nisi svjestan toga jer tebi stvarno treba paznje koju izgleda nemas u drustvu cim ovako nesto radis danima pa i ljudima s kojima si se nekad druzio kako vidim i oni te nepodrzavaju ali ti zelis paznju i da budes :kruna::cuc::cuc:[DOUBLEPOST=1562329908][/DOUBLEPOST]
A šta si ti, jedna ličnost sa mnogo likova, jel ? (kralevi ?)
Pa ukoliko si procito vjerovatno ovaj nick je posvecen svim onima koji su zeljeli da postanu na kajgani :kruna: malo smijesno ali istinito i zalosno ! I ovima koji se jos uvijek trude dok nepadnu u zaborav :)
 
Последно уредено од модератор:

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.119
Da trebas to ti samo nisi svjestan toga jer tebi stvarno treba paznje koju izgleda nemas u drustvu cim ovako nesto radis danima pa i ljudima s kojima si se nekad druzio kako vidim i oni te nepodrzaju ali ti zelis paznju i da budes :kruna::cuc::cuc:[DOUBLEPOST=1562329908][/DOUBLEPOST]
Pa ukoliko si procito vjerovatno ovaj nick je posvecen svim onima koji su zeljeli da postanu na kajgani :kruna: malo smijesno ali istinito i zalosno ! I ovima koji se jos uvijek trude dok nepadnu u zaborav :)
Ma gđe si ilija ? Gđe ti je kafica ?
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.119
Grijesis , neznam sto ljudi traze uvijek nekog u svakom nick-u(dragog ili odvartnog) i nemam problem i nepredstavit se ali vjeruj da sam jedna nevazna i nezapazena osoba za razliku od :kruna::kruna::kruna::kruna: i nema potrebu da prozivas neke ljude mada nisi nista lose napiso :)
Ma vidi se da si neki stari clan sa novim nick i sad glumiš ludila...ostaj čovjeka na miru, šta si mu se zalepio ko slepac za štap....ovo je forum...nije ti došao kod kuče, bolan...
evo,placeb,kada ti ne mogu poslatina pm,neka i sva druga djeca gledaju...
http://b2everyrai-lh.akamaihd.net/i/raiyoyo_1@191405/master.m3u8
Hvala Zok....(y)
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
tek sad sam svatio zasto si dosao tu ne radi mene
vec radi samog sebe posto tamo odakle si pobegao
nema sansi covek da kopira kao sav normalan svet nego na
arapski nacin se kopira od desno na levo
nije to sto mislis placeb vec je nesto drugo u pitanje
pogledaj samo koje strimove kopirao
a ostale je ostavio a tamo akko znam ima nesto jako veoma dobro
i to mu sad smeta da ne bude objaveno a bice nekada
 
K

kraljevi

Гостин
Eto vidis jedina kap tvog znanja je iptv :) a sve ostalo ti je okean jer u biti imas da nekog znanja vjerovatno ga nebi upraznjavo na trazenje iptv-a ... Ti si :kruna: stvarno se da vidjet iz tvog pisanja ;)
Cuj kopira se sa desna na lijevo :) pa dali postoji pravilo vezano za kopiranje ;) za pisanje ocito postoji :) ako tako nastavis stvarno cu povjerovat da nisi neki strucnjak kakvim se predstavljas :) !
Hopcup gijesis i ti vjeruj mi pokusaj naci moju ip nekrijem je i nekrijem se uopste jer nemam potrebu , nisam pobjego i nisam aktivan ni na jednom forumu ali ovdje navrati da procitam sta se desaje na zapadu ;) no medjutim jedino sam zapazio tebe :kruna: .
 
Последно уредено од модератор:
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
jebote,stvarno odlično za čitanje,ali čemu ta prepirka....nitko ne zna sve,čovjek se uči dok je živ,pomognite onima (prodajte),koji nemaju,da se ne muče...a,sve je jednostavno,samo im bacate "kost",pa ljudi misle ,tko zna što ovi znalci gledaju....pa,se jadni trude i moljakaju....ako želim mogu nečije i prepiske pokazati,zato,nemojte....budite ljudi,ako imaš daj,ali stalno je ovdje prepirka,ti ne znaš ništa,ja sam bolji od tebe,samo se mjenjaju nickovi,a sve je isto,ugodan dan...
 
K

kraljevi

Гостин
jebote,stvarno odlično za čitanje,ali čemu ta prepirka....nitko ne zna sve,čovjek se uči dok je živ,pomognite onima (prodajte),koji nemaju,da se ne muče...a,sve je jednostavno,samo im bacate "kost",pa ljudi misle ,tko zna što ovi znalci gledaju....pa,se jadni trude i moljakaju....ako želim mogu nečije i prepiske pokazati,zato,nemojte....budite ljudi,ako imaš daj,ali stalno je ovdje prepirka,ti ne znaš ništa,ja sam bolji od tebe,samo se mjenjaju nickovi,a sve je isto,ugodan dan...
Pa covjek pokusaje da unisti sav svijet oko sebe da on pomaze vjerovatno na ovom forumu bi svi imali nesto da gledaju ali on unisti (sve) ljudima koji su moleci ili na neki nacin dosli do jebene liste ... Meni stvarno nemoze bas nikako nesto nazao ucinit svojim postupcima ,mrzi me slikat ali imam recimo EON izmedju ostalog i nema mu smrti :)
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
ne može nitko uništiti sve....zbog vas su "gazde"listi sretni,jer im pokazujete propuste....
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
ja sam svoje odavno pretrazio i ne zelim ad me se secaju
jel sam jos ziv samo na mrtva osoba se ljudi secaju
haha izvini nisam znao ad se tako kopira
znaci po tvoje to kopiranje je isto kao i seks
prvo udje pa onda druga strana kaze oh
 

Kajgana Shop

На врв Bottom