Секс школо

Член од
13 март 2014
Мислења
691
Поени од реакции
142
Здраво на сите
Конечно по многу години страв од болка највеќе, вчера го доживеав првиот пат
Не болеше воопшто како што очекував, некои 2-3 секунди и потоа ми беше убаво никаква болка
Ама бев опуштена и цврсто решена, реков и да боли денес го правам нештово доста е веќе среќа не болеше многу
Е сега прашањето ми е зошто кај мене не потече крв ? Дали е можно да не сум скината до крај или се дешава и да нема крв?[DOUBLEPOST=1561819286][/DOUBLEPOST]
Другар гледам бараш да одкупиш нешто ама моментално на пазарот тоа можеш да најдеш само 2002 и тоа ако ти се посреќи да бидеш прв газда.Во принцип се што е над 2003 веќе имаат направено голем сервис со се каиши,филтри уље значи комплетен сервис.Посекако ќе те фати и закон незнам дали можеш да регистрираш такво нешто овдека кај нас.А мора ли баш да си прв газда гледам имаш пишано во 25 теми на форумов .Јас еве од мое лично искуство не сум прв газда ама и со втор газда па напраив 340,459 км досега ни уље течело ни ништо притоа многу пати е на канал ставена топ е нема никаков проблем .Што толку си запнал од салон па од салон.Овде посекако нема да најдеш тоа ти потпишувам јас со 2 раце.Ако пишеш на уште повеќе теми ќе си го оправдаш никот сам .
Хахахаха
Јас сум 1992 па тек сега го имав првиот пат..од страв не од друго
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Здраво на сите
Конечно по многу години страв од болка највеќе, вчера го доживеав првиот пат
Не болеше воопшто како што очекував, некои 2-3 секунди и потоа ми беше убаво никаква болка
Ама бев опуштена и цврсто решена, реков и да боли денес го правам нештово доста е веќе среќа не болеше многу
Е сега прашањето ми е зошто кај мене не потече крв ? Дали е можно да не сум скината до крај или се дешава и да нема крв?[DOUBLEPOST=1561819286][/DOUBLEPOST]
Хахахаха
Јас сум 1992 па тек сега го имав првиот пат..од страв не од друго
Можно е да пукнал ако си се бавела со спортски активности во минатото
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.076
Поени од реакции
1.516
Можно е да пукнал ако си се бавела со спортски активности во минатото
крвта и болката се релативна работа.
гимнастичарките спортистките или при игра точак и сл. моѕе си го пукнала што и не мора да значи а моѕе и лазеш па си имала секс.
за болката секој различно издрѕува. некој повеќе некој помалку. во зависност од тоа колкав праг на толеранција имаш. ми делува дека мутиш нешто али твоја работа.
кај мене во средно имаше девојчиња што лазеа демек последни денови на добиено па спијат и демек има крв ги скинал, неѕнам колку им поминувало ова.
сакам да каѕам има секакви случаи.
јас кога бев мала пошо бев многу темпераментна се иам удрено а и се чепатев па мислам дека делумно ми беше пукнат, али епак кога спиев прв пат имав крв и ме болеше. и тоа е тоа.
немоѕе да не ти тече крв, барем една капка мора. иди на гиниколог и види али со родители ако си малолетна, ако не си тогаш сама и прашај си најсигурно.
пс партнерот со ти каѕа?
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
крвта и болката се релативна работа.
гимнастичарките спортистките или при игра точак и сл. моѕе си го пукнала што и не мора да значи а моѕе и лазеш па си имала секс.
за болката секој различно издрѕува. некој повеќе некој помалку. во зависност од тоа колкав праг на толеранција имаш. ми делува дека мутиш нешто али твоја работа.
кај мене во средно имаше девојчиња што лазеа демек последни денови на добиено па спијат и демек има крв ги скинал, неѕнам колку им поминувало ова.
сакам да каѕам има секакви случаи.
јас кога бев мала пошо бев многу темпераментна се иам удрено а и се чепатев па мислам дека делумно ми беше пукнат, али епак кога спиев прв пат имав крв и ме болеше. и тоа е тоа.
немоѕе да не ти тече крв, барем една капка мора. иди на гиниколог и види али со родители ако си малолетна, ако не си тогаш сама и прашај си најсигурно.
пс партнерот со ти каѕа?
ЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Здраво на сите
Конечно по многу години страв од болка највеќе, вчера го доживеав првиот пат
Не болеше воопшто како што очекував, некои 2-3 секунди и потоа ми беше убаво никаква болка
Ама бев опуштена и цврсто решена, реков и да боли денес го правам нештово доста е веќе среќа не болеше многу
Е сега прашањето ми е зошто кај мене не потече крв ? Дали е можно да не сум скината до крај или се дешава и да нема крв?[DOUBLEPOST=1561819286][/DOUBLEPOST]
Хахахаха
Јас сум 1992 па тек сега го имав првиот пат..од страв не од друго
Ај со среќа... и ако не ми звучиш како некоја што туку скината, обично девојките што се скинат не пишуват особено на форум утре дента дека се скинале вечерта претходно
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.697
Поени од реакции
20.960
Е сега прашањето ми е зошто кај мене не потече крв ? Дали е можно да не сум скината до крај или се дешава и да нема крв?
Pa recimu neka te dokini. Kaj ke odis vaka do pola skinata. Tuku pobitnoto vo slucajot e kinacot sto prokomentira. Ako ne rece nisto togas teraj, na sledniot sekako ke mu recis deka ti e vtor. Ili deka si sportiska pa zatoa. Toa provereno vrvi, nemaj gajle(y).[DOUBLEPOST=1561828392][/DOUBLEPOST]
Можно е и ако кревала дедлифт 100кгда се скинал од мака.
Ili pravela cucnjevi :cautious:
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.055
Поени од реакции
11.021
Здраво на сите
Конечно по многу години страв од болка највеќе, вчера го доживеав првиот пат
Не болеше воопшто како што очекував, некои 2-3 секунди и потоа ми беше убаво никаква болка
Ама бев опуштена и цврсто решена, реков и да боли денес го правам нештово доста е веќе среќа не болеше многу
Е сега прашањето ми е зошто кај мене не потече крв ? Дали е можно да не сум скината до крај или се дешава и да нема крв?[DOUBLEPOST=1561819286][/DOUBLEPOST]
Хахахаха
Јас сум 1992 па тек сега го имав првиот пат..од страв не од друго
Да не ја згрешил дупката :D Сори, посилно беше од мене.
Он топик, може и да нема крв.
 

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
493
Поени од реакции
317
На дечкото може му е мал и не стигнал до хименот, дојди кај мене на консултации :Кезец:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom