Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Neklanjam se nikome.

Znaju da, njih par koji gledaju, ali to nije sigurno svakodnevno njih 50.

Jednom davno si mi sam priznao da posaljes jednu, dvije liste, a da na forumu napises neki bezveze broj hahah toliko od KRALJA!
Kralj Car Sluga ali deli dok neki prosipaju nebuloze banzoglavi pritom izvikaju forume stranice. Što bi reko prost narod LJUBOMORNI.
-NIKAD NISAM TRAŽIO LISTU NA POZITIVU.
-SVENASE BANOVALI POLA ČLANSTVA JEL ČLANSTVO MORA DA ĆUTI.
-SF I NEZNAM GDE JE?
Jesam dobijao od pojedinih Ljudi liste stak šta više dobijo I godišnju listu od Prijatelja. Od drugog sam dobijo 10 liste. Da sam neznam šta da gledam.
Uglavnom ovde ima ljudi koj cute nisu sujetni ljubomorni pritom I pomažu ako vam želja nešto da naučite. Pitajte?
Ali ja se pitam sto ste svi na kajgani? Ovde se vredjate ovde ljubomorisete ja imam to i to pa podelite onima kojima treba?
 
Член од
8 март 2012
Мислења
343
Поени од реакции
448
sve je moguce ali evoizmedju posta poslao sam 3 liste ovim clanovima
rijecani
orhideja999,
SatViewer uh zamalo zaboravih ovoga
vldmrbt5 znaci 4 i to super lista i cim im stane oni se jave i dobiju drugu nek ljudi gledaju bar se nesvadjam ovdje
Koliko puta si samo meni pomogao nemam reci koliko sam ti zahvalan. Veliki pozdrav
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Nikako da shvatim oko čega se sporite. Dimce piše referate , zahtjeva dokaze, gubi vjeru u ljude.... prosipa demagogiju bez ikakve poente. Dsuki piše privatne poruke ljudima i moli ljude da mu kažu kako to radi....ovaj neki od mene traži moju listu da podjelim- bar si me nasmijao, lupiš pa šta bude. Zar vi nemate pametnijih stvari u životu. Ugodan vikend želim svima, oladite malo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ti si vec pokazao svoje lice, nema potrebe da to potvrdjujes..Iskreno poima nemas o mnogim stvarima a nabacujes termine onako na slepo.Postao si cak i vidovit, vidis ko u sta veruje i gde ko gubi veru i u koga.Ocito da nisam pogresio sto se tice ezoterije i alhemije.Kad se covek zanse i umisli kao meta-autoritet samo mu moze psihopatologija pomoci.Zao mi je to nije moj domen ja se bavim samo psihologijom a ne psihopatologijom.Kad nesto pises prvo sagledaj cinjenice.Ali tebi cinjenice nisu bitne, bitno je sta ti kao kvazi autoritet kazes.Napisao si 1144 postiranja i ti si se nasao da kazes nekome sa jedva 150 postiranja,da ima pametnijih stvari u zivotu.Tvoje ponasanje, pisanje i delenje saveta je u ocitom raskoraku.Ti ocito imas problem sam sa sobom pa pokusavas to razresiti proekcijom svojih losih i bolenih osobina drugim ljudima i okolini.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nikako da shvatim oko čega se sporite. Dimce piše referate , zahtjeva dokaze, gubi vjeru u ljude.... prosipa demagogiju bez ikakve poente. Dsuki piše privatne poruke ljudima i moli ljude da mu kažu kako to radi....ovaj neki od mene traži moju listu da podjelim- bar si me nasmijao, lupiš pa šta bude. Zar vi nemate pametnijih stvari u životu. Ugodan vikend želim svima, oladite malo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Koga sam ja to molio aj molim te napisi ovdje kako se zove.
Sta sam mu tocno napisao,nemoj me vuc za jezik,sta sam mu poslao,sta sam mu odgovorio,sta je taj meni odgovorio.Jedva cekam
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Ode ti Dimce na ignor, nemam ni volje ni želje da čitam tvoje nebuloze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Imam pitanje. a što @zombi202 , @Sota , @torpedoo ili ko već ne pošalju lepo listu nekome da pa ih uverite da se može i gotova priča, ja bih prvi voleo da vidim kako to da lista radi i sa tim tokenom. Ali ok, shvatiću i ako mi ne pošalju jer vidim da nije cilj da se to zna nego je otišlo i previše daleko samo zbog tih tokena, ali dobro tako ste hteli zato sad cure i mac adrese i sve i svašta, a vi se zapitajte čijom zaslugom je do toga došlo, da baš vi koje sam nabrojao sa navodno glavnog foruma, mislim poštujem svakoga i svačije znanje,a li dok se lično u nešto ne uverim za mene to nepostoji i sve slike koje kačite za mene je lažnjak.

Čisto sam izneo moje mišljenje toga ne želim se raspravljati. pozzz za sve i nemojte mi zameriti ništa, ali mnogi kažu njima je ovo zabava a meni je to mogućnost gledati besplatno i ne smatram za igru.
 
Член од
7 мај 2013
Мислења
124
Поени од реакции
204
Људи треба да се питају зашто све исти људи са наших простора
су у администрацији и модератори на 90% светских форума, због чега ?? :)
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Људи треба да се питају зашто све исти људи са наших простора
су у администрацији и модератори на 90% светских форума, због чега ?? :)
Tu se i ja slažem...:)
...nego svi imamo android box -ova na tv- a....tako da 2 brata piče još bolje, jer niko ne smeta...:)
P.S. (samo mafija - ove moderatore, admine i ostale čuda.. )
 
Последно уредено:
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Ode ti Dimce na ignor, nemam ni volje ni želje da čitam tvoje nebuloze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kada covek cinjenice i argumente proglasi za nebulozu, a svoje zablude i uverenja proglasi za apsolutnu istinu i to podmece svetu, na dobrom je putu da zavrsi u nekoj specijaliziranoj instituciji.
Prvo nacelo psihopatologije.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Dajte, ako vam se šeta, uživa u lijepo vrijeme....uživajte...ne mora da to, drvite tu na forum....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom