Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Abe 19 ama Mnogu brzo svrsuvam 5min max
Па шо те е гајле. ке продужеш втора. За неа ке ти треба ногу повеке. Батали да се тровеш со хемикалии само за да задоволеш некоја женска која после некое време нема да те ферма 2 %
Ако сакаш да го пролонгираш свршувањето има и природни начини. Као прво удри една чакија :drk: пола саат пред секс. Напи се алкохол пред секс, тоа исто ке го пролонгира. Задоволувај ја орално, мази ја, гали ја.
Не е се у скокањето :sekcza: како животните. Луѓе сме и знаеме малку повеке да уживаме од животните. Со тек на време ке научеш. Важно не се замарај ногу ногу.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.511
Поени од реакции
9.411
Каков алкохол бе дете, зарем на твои години ти треба такво нешто!?
Само полека, повеќе нежност...па и да е набрзина, боже мој, младоста е крива тука, нема ништо страшно, напротив е баш симпатично...хахаха..уживај дете во младоста, искуството ќе си го прави останатото;)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Каков алкохол бе дете, зарем на твои години ти треба такво нешто!?
Ајде и ти не биди наивна. На негови години јас не пиев алкохол и бев од ретките. За денеска да на праеме маабет, на прсти може да се избројат тие шо не пијат. Тој пиел, не пиел 2-3 чаши вино е неизмерно подобра опција него било каква хемија па макар и некаков ѓел кој секако ке се упие во телото.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.992
Ајде и ти не биди наивна. На негови години јас не пиев алкохол и бев од ретките. За денеска да на праеме маабет, на прсти може да се избројат тие шо не пијат. Тој пиел, не пиел 2-3 чаши вино е неизмерно подобра опција него било каква хемија па макар и некаков ѓел кој секако ке се упие во телото.
2-3 чаши вино може да донесат дете на свет. И така популацијата ни се смалува. :love:
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Поарно да не се уче, може да му стане навика.
 
Член од
21 јуни 2019
Мислења
10
Поени од реакции
5
Kako da mi zakrepne skrsenoto srce, seriozni odgovori molam bidejki ne mi e bas najnaj..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom