Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
16 април 2014
Мислења
7.055
Поени од реакции
11.020
Совет за телефон до кај 10-11к максимум? Му треба на татко ми па да му набавам еден роденденски.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.904
Поени од реакции
14.595
samsung a20 e

11K 3gb ram 32gb memorija
Da.....no bi dodal ušte ednaš za podobrite poznavači na telefoni....

Novata A klasa na Samsung razočaruva so kamerite.

Neka ne ve buni izrazitiot kvalitet na sliki koga se gleda vo telefonot...go vadat ekstra dobrite displei
Gi sporeduvav na eminentnite sajtovi za mobilni...i iako na primer A50 ima trojna kamera, kvalitetot e daleku poslab od starata J klasa
Dali ne im.e usoglasen softverot za kombiniranje na 3 kameri( mislam deka e toa problemot)....ili nešto drugo.....neznaeme
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.929
Поени од реакции
6.094
Da.....no bi dodal ušte ednaš za podobrite poznavači na telefoni....

Novata A klasa na Samsung razočaruva so kamerite.

Neka ne ve buni izrazitiot kvalitet na sliki koga se gleda vo telefonot...go vadat ekstra dobrite displei
Gi sporeduvav na eminentnite sajtovi za mobilni...i iako na primer A50 ima trojna kamera, kvalitetot e daleku poslab od starata J klasa
Dali ne im.e usoglasen softverot za kombiniranje na 3 kameri( mislam deka e toa problemot)....ili nešto drugo.....neznaeme
Pred 3 dena moj bratuced si go kupi i imav prilika da go razgledam mobilniot i sum poprilicno zadovolen brzo reagira na dopir ne koci dobra memorija i kamerata e dobra ja sporediv so mojot (J7 2016) i vadi za nijansa podobra slika i za taa suma na pari telefonot e dobar. Sega imas i drugi modeli za razgleduvane.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.904
Поени од реакции
14.595
Slikite se sporeduvaat na kompjuter....kvalitetniot ekran na telefon znae da dadi razlika koja vistinski ja nema
 
A

Avenger99

Гостин
За 200 евра не ни се очекува да има незнам каква камера.. Она поради што се купува А серијата на Самсунг е панелот на екранот и софтверот.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Пазете на телефоните од Анхоч. Продаваат доста многу телефони деновиве, за добри цени, нови, а телефоните се со грепки и користени.
Отворете очи.
 
Член од
30 април 2013
Мислења
356
Поени од реакции
207
Пазете на телефоните од Анхоч. Продаваат доста многу телефони деновиве, за добри цени, нови, а телефоните се со грепки и користени.
Отворете очи.
Имам земено од анхоч blackview a8 и по еден месец триста маани и на крај се расипа неквалитетни со тетки пипци кај батеријата отидов во сервис за оправка и ми ставија црвен печат на гаранцијата
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Имам земено од анхоч blackview a8 и по еден месец триста маани и на крај се расипа неквалитетни со тетки пипци кај батеријата отидов во сервис за оправка и ми ставија црвен печат на гаранцијата
Што значи црвениот печат?
 
Член од
29 септември 2015
Мислења
183
Поени од реакции
50
Ногу го фалат поќемоно,мое мислење оти ногу се заразиле у хиаоми уредите,јас би одел на П30 лајт.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom