Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

I

ilijao88

Гостин
Pa postavi jednu listu javno da vidimo. Sad bar ima macove od king javno oobjavljene od hopcup
i šta si dobio time što je objavio... Vidim ja da budala ostaje budala, taj hopcup je sve uništio i on i dalje to radi, nije mi jasno čemu uništavanje stalkera s njegove strane, iskreno ima me i na dosta stranih foruma i ja tamo ni jedan jedini stalker mac nisam video da je neko objavio, to što on radi to je glupost, uništava najjače servere javno, a koliko vidim niko od velikih ljudi to ovde ne radi... mada to što je i objavio je sitno naspram tih servera, to je verovatno dobio od nekog, to on nije u stanju da probije, on je sitna riba, dobio je i dok ima on će se hvaliti, kad ispuca sve on je prošlost.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
i šta si dobio time što je objavio... Vidim ja da budala ostaje budala, taj hopcup je sve uništio i on i dalje to radi, nije mi jasno čemu uništavanje stalkera s njegove strane, iskreno ima me i na dosta stranih foruma i ja tamo ni jedan jedini stalker mac nisam video da je neko objavio, to što on radi to je glupost, uništava najjače servere javno, a koliko vidim niko od velikih ljudi to ovde ne radi... mada to što je i objavio je sitno naspram tih servera, to je verovatno dobio od nekog, to on nije u stanju da probije, on je sitna riba, dobio je i dok ima on će se hvaliti, kad ispuca sve on je prošlost.
останува изреката
Луд човек
и силен ветер ,ништо не ги запира..
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.118
Da nije bio hop, sad ovo ne bi se gledalo...konstantni bitrejt nad 12 kb/s...fluss - razume se...
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.118
Nisi ti pronašao već on, a ti samo gledaš to što ti je on okačio. Ništa novo, to radi kod mene unazad već mesecima.
Ilija, care, daj slika..:).
Fluss BBC Earth...ne one tvoje smešne ts...[DOUBLEPOST=1559322620][/DOUBLEPOST]Telenor
 

Kajgana Shop

На врв Bottom