Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.232
Поени од реакции
41.537
dobro so moze da ocekuvame od igrac za kogo najveke forsirase trolejbusov deka bil top samo nie toa ne sme znaele hahahhaha
Lele so naprai ej uste ne sum svesen, u bunilo sum, za navijacive na milan Sovet, ni ka ko ne glejte highlits od krajov na utakmicava, uste tolku ke se izedete zivi hahaha, abe neka kaze koj so saka vaka e poslatko be koj gi ebe be MIIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHLAAAN
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.947
Поени од реакции
6.144
Da se nadevame deka ovaa bese posledniot natprevar na Spaleti kako trener na Inter , a i po negoviot izraz na lice mi licese kako i da e posleden.
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.750
Поени од реакции
8.836
Ѓубре екипа,смрдени копилиња,одвратен ми стана фудбалот..Емполи застана ни направија 100000 шанси и се тресевме како против Барселона да играме наместо да ги наполниме..ееееј Емполи екипа што се бори за опстанок тотално не надиграа ..ќе ти ебам и фудбал и се...мрш Интер поарно за Удинезе да навивам.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.054
Поени од реакции
12.517
Екс Капитенот живот ми скрати крф ли му ебам смрдена и на него.
Стеф изеди сите вафли за ханда што си ги изел ке ти ебам тоа копилето :D
 
Член од
29 април 2012
Мислења
361
Поени од реакции
238
Значи толку глуп црнец немам видено
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.310
Поени од реакции
7.443
dobro so moze da ocekuvame od igrac za kogo najveke forsirase trolejbusov deka bil top samo nie toa ne sme znaele hahahhaha
Lele so naprai ej uste ne sum svesen, u bunilo sum, za navijacive na milan Sovet, ni ka ko ne glejte highlits od krajov na utakmicava, uste tolku ke se izedete zivi hahaha, abe neka kaze koj so saka vaka e poslatko be koj gi ebe be MIIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHLAAAN
Tролејбусот форсираше и за Ханда па имаше фантастична сезона, исто така го ругаше Икарди кога реално е за ругање па јадеше блам. Кеита бар го скрши отпорот даде гол, ако приметите прво на снимката голманот на Емполи прв го бутна, не знам како не го видоа тоа на ВАР и да го признаеа голот.
 
Член од
24 февруари 2014
Мислења
734
Поени од реакции
1.170
Сите у три лепе нека идат ... со факинг емполи бе да не можеш да тепаш. ДОМА!
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Емполи направија појше шанси од Барса еј, лелеле не ми е верно дека се тресеше цел стадион, цела милионска фан база од ебениот ЕМ-ПО-ЛИ. Абе да им ебам матер на сите директорчиња и сите педери што го донесоа клубот до ова дереџе, па ова е срам бре, ова е брука бе. Далберт кога го гледам е како да сум на она иксон од Ремзи Болтон и да ми сечат дел по дел од телово. Не бе, не не

Кеита човече, па ја во животов поголема глупост немам видено не само во фудбалот, него општо во све досега, ова треба да немаш ЕДНА мозочна ќелија, наместо сива маса во мозокот гомна да имаш ова нема да го направиш. Колку неинтелигентен, глуп, неписмен треба да си да влечеш голман кога твојот играч е 15 метри пред него и има ПРАЗЕН гол, ПРАЗЕН.

Интер, све да ти ебам. Хандановиќ е Бог, сликата со Шкриниар кажува се. Дамброзио, се ти е опростено.
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.431
Поени од реакции
4.018
Ханда е богот меѓу стативите.
Ханда е господ
Ханда е испратен од боговите да го брани голот на Интер <3[DOUBLEPOST=1558903613][/DOUBLEPOST]
Brao za baalde i dobriot gol ama u vakva napnata situacija ne se soblaka dres be druze sve ti ebam, edna greska i poostar faul i zz. Ama ajde, mora vtor sea, polabavi da bideme.
Го погоди овој :pos:
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.010
Поени од реакции
1.122
Ми го скратија животот за 10 години! Па толку стрес да ни приредат со еден посран Емполи...

Балде не во Монако, да се врати кај мајка му во .......


Само Ханданович на висина на задача денес, цел тим потфрли. Јасно е дека Спалети нема поим што прави со тимот, ама и голем дел од играчите треба да ги пакуваат куферите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom