Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.435
ma nisu samo bugari u pitanju ima brdo stalkera sa te komande samo se treba naci u svaki stalker ima i pod stalker
Ne treba kojznae sto da se rassclenuva, siminjas komplet sql databaza i kraj. Moze da se vadat listi od najrazlicni mak adresii, a toa da ne e nekoj MAG.
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
153
Поени од реакции
170
Makedonci hocete li vi to pobijediti na eurosongu? hahah ..cestitam:bravobe:
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
gledam ali sta ima veza ko ce da pobedi vazno je ucestvo
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Ja vas stvarno nerazumem. Ali mozda se i netrudim? Za mene najbolji Server Netflix. Ali najviše volem domaće. Ako je molba moljenje# nekog nešto pitati ili potražiti od doticnog? Super ovo forum krijuse iza paravan ko će koga prvog.
Dam link pa traži port? Glupost.
Ajd probijte Amazon Netflix? Cu vam dam port?
Sve sam skoro domaće liste probao!
Kamiondjije 4.5 Dva Brata 4.5 Bitkananeretvu 4 Media 4 exenet 5
Ali ukusi su različiti.
Meni su mahom liste davali sa pozitivne-generacije a vidim da su mahom svi članovi tamo.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
nisam bio tu neko vrijeme i evo citam postove i kritikovanja za @hopcup-a,i od kada se on pojavio,mnogo manje ljudi mole ove "kraljeve" za liste i to njih boli.Samo naprijed hopcup,najvise si doprinio clanovima koji nisu u stanju sebi naci listu,bez da se nekom uvlace u dupe
 
Член од
5 мај 2017
Мислења
63
Поени од реакции
77
Dobro jutro ljudi
Evo da Vam i ja nesto kazem.
Mozda je zalosno al pratim Iptv vec nekih 4 godine i nisam nikad pronasao listu sam jer jednostavno nisam na toj razini..Ja to jednostavno nerazumijem te skeneri te ovo te ono...Zato sam zahvalan do groba ljudima koji su mi poklonili na pm listu da sam mogao da gledam nesto besplatno..Jer naplacao sam se kojekakvih listi..I svakakvih ljudi ima na netu.Zato ogromno Hvala (zokiniko, Ilijao88, Panelrazaracu i White_Spiritu) na listama da sam imao sto gledati..Posebno Hvala za zokiniko
Lp
 

Kajgana Shop

На врв Bottom