Eurovision Song Contest (официјална тема)

Username1

шо е бе?
Член од
2 март 2012
Мислења
585
Поени од реакции
550
Zarazna bila "bolesta"? Daamn, ne sum znael. :D
Мислиш дека нешто смешно кажа? Мислиш дека имаш поддршка од некого? Ако си ваков ко овие се стматраш себеси за здрава нормална особа? Сево ова има дијагноза и спаѓа у болест и немој да ми го промовираш и форсираш и претставуваш како нешто нормално.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Не знам некои зошто гледате кога знаете дека ќе има и такви и евровизијата секоја година ја дава истата порака, а тоа е да се почитуваат различностите.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Освен геј парадава со Кломпита и Французита, за другото од организацијата капа им симнувам на Израелците.
А пред 5 месеци немаа пари да организираат Евровизија. :pos::pos:

Ајде, одиме со Мадона, јако јако...
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.849
Поени од реакции
11.477
Мислиш дека нешто смешно кажа? Мислиш дека имаш поддршка од некого? Ако си ваков ко овие се стматраш себеси за здрава нормална особа? Сево ова има дијагноза и спаѓа у болест и немој да ми го промовираш и форсираш и претставуваш како нешто нормално.
Nishto smeshno, ti postaviv prashanje. :D Me interesirashe kako dojde do taa konstatacija,chisto od nauchen aspekt.
 
B

Beginner

Гостин
Член од
28 март 2006
Мислења
17.664
Поени од реакции
12.060
Се, се, ефекти супер, имаше и добри настапи, ефекти на ниво, сакам да слушнам интересна музика (а имаше, секако) ама ова со шарени знамиња, фрикови ко мутанти од Чернобил, бреј. Стварно превише замараат, а евросонгот колку што знам не му е примарна цел промоција на циркуски ликови.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.708
Поени од реакции
12.482
Леле каков тригер има кај хомофобиве. Целава оваа педеризација на евровизја ја подржувам само за да гледам како кринџаат хомофоби во македонија. Се додека цвикате и не се навикнете дека тоа е нормално, ќе имате зголемено присуство на истите во јавниот етер.
 
Член од
30 септември 2011
Мислења
2.713
Поени од реакции
2.599
ќе има ли воопшто гласање?
 

Username1

шо е бе?
Член од
2 март 2012
Мислења
585
Поени од реакции
550
Леле каков тригер има кај хомофобиве. Целава оваа педеризација на евровизја ја подржувам само за да гледам како кринџаат хомофоби во македонија. Се додека цвикате и не се навикнете дека тоа е нормално, ќе имате зголемено присуство на истите во јавниот етер.
Не е нормално, тоа е проблемот
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
...Евровизија ?
со учество на Австалија и НЕевропски земји и претежно покажување на човечка врста со фабричка грешка! :гомце:
и да биде иронијата најголема сето тоа во Израел ... и да биде иронијата најголема Израел ни ги покажа нивните примери на човечки фабрички грешки...оооооо Исус каде си? :facepalm:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Аман бе, знаете ли нешто друго во животов освен критики? Прво плукање по Груевки, потоа Заев, сега Евровизија. Следно што е? Уживајте бе луѓе!

Тамара совршена, очекувам победа!

:oeoeoe:
 

MkDon

Valencianista
Член од
22 септември 2008
Мислења
1.580
Поени од реакции
3.007
Ох македончиња безгрешници, се им пречи. :ROFLMAO: #хипокризија
 

Kajgana Shop

На врв Bottom