Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .
Член од
5 август 2007
Мислења
3.578
Поени од реакции
2.563
За вкус не се коментира, ама шо вкус че имавте... :D

Бубле дубле сладолед. Ц ц ц.. а бе од три барем еден да го направеја нормален. Ама не, мора нешто кинеско да има пиздалимуматерина...
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.508
Поени од реакции
4.331
За вкус не се коментира, ама шо вкус че имавте... :D

Бубле дубле сладолед. Ц ц ц.. а бе од три барем еден да го направеја нормален. Ама не, мора нешто кинеско да има пиздалимуматерина...
Брат, подобро е од ова, не ругај сеа и ти.. :icon_mrgr:
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.578
Поени од реакции
2.563
Брат, подобро е од ова, не ругај сеа и ти.. :icon_mrgr:
Последниве 4-5 години, секое лето чекам да излезат дресовите да си одберам да си купам 1-2, и БУКВАЛНО секој дрес заебан. Лани со то асиметричните линии, годинава кариран градиент, в година тој што ќе ни биди, ми буди чуство како кога ќе видам ваква слика...

Tака да, за кој е полош можи да дискутираме, ама не за кој е подобар :)
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.508
Поени од реакции
4.331
Последниве 4-5 години, секое лето чекам да излезат дресовите да си одберам да си купам 1-2, и БУКВАЛНО секој дрес заебан. Лани со то асиметричните линии, годинава кариран градиент, в година тој што ќе ни биди, ми буди чуство како кога ќе видам ваква слика...

Tака да, за кој е полош можи да дискутираме, ама не за кој е подобар :)
Јас па се тешам со од Јубе дресовите. Лее човече... ужас!
GettyImages-1143363713.jpg

Добро зошто им ги прават со ќош горе на ракавите?
Отсекогаш ми биле едни од најгрдите.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.334
Поени од реакции
57.901
Вториов дрес е ок за трет дрес. Вториот треба да е бел.

Со аждаја на него.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.521
После отказот од Јуве, веројатно е Алегри да е еден од кандидатите да биде тренер на Интер посебно ако се види дека Конте се поблиску е до клупата на Јуве.
Ова е мое мислење, а и желба.
Со Алегри дефинитивно имаме шанса за титула во Серија А.
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.432
Поени од реакции
4.022
Handanovic najdobar golman za ovaa sezona hiihihihhihihihihihihi
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.587
Vo mega strasnata konkurencija na Radu, Scezny, Meret i Mirante. Kakvo dostignuvanje za najdobriot golman vo istorijata na sportot, ludilo.
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.432
Поени од реакции
4.022
Vo mega strasnata konkurencija na Radu, Scezny, Meret i Mirante. Kakvo dostignuvanje za najdobriot golman vo istorijata na sportot, ludilo.
Pa koga si najdobriot, site drugi ti se "mega strasna" konkurencija heheheheehehe.
Pukni da ti ebam toa, za se kje najdis izgovor :pos:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
Нема што, одигра Ханда одлична сезона, се утепа од клин шитс, да беше у енглеска ќе го утепаа со статистики и награди, секој втор месец ќе беше голман на месецот, и 89% на Фантази ќе го имаа.
 
Член од
10 август 2011
Мислења
1.930
Поени од реакции
7.811
Ако успеат еднаш во последните 5-6 години да им натежнат мадињата, да победат вечер и да ја завршат приказната околу ЛШ, би си направиле огромна услуга. Ама до сега не пропуштиле да разочараат.
Имаше некој играч дадена изјава пред определен период, не ми текнува кој, вика притисокот во Интер е поголем од секој друг нормален клуб во Италија. Епа и платите во Интер се поголеми од секој друг нормален клуб во Италија. :)
Тој премиум од 1-1.5 милиони на нивната плата, што не би го добиле во друг клуб во Италија под рангот на Интер, е поради прити.сокот кој доаѓа со играњето за вакви клубови.
Немаат изговори, вечер треба да играат како да е финале, без тактизирање и математики.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom