Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .
Член од
6 април 2014
Мислења
4.947
Поени од реакции
6.144
Ako izgubat roma i milan a vo ponedelnik inter pobedi avtomatski veke sme plasirani vo LS ?
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.585
Inace da naglasam uste od sea, mnogu ke zamaram so kontehehehehehe, se dodeka ne me ubedi u sprotivnoto, ako voopsto se sluci toa.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.055
Поени од реакции
12.532
Inace da naglasam uste od sea, mnogu ke zamaram so kontehehehehehe, se dodeka ne me ubedi u sprotivnoto, ako voopsto se sluci toa.
Не се секирај,нема да те убеди.
Ни он,ни мурињо, ни фергусон да го вратат од пензија не осваја титула ако не го одврзат убаво кесето кинезите.Под одврзување кесе подразбирам 150 милиона за трансфери + парите од продажбата на Икарди,грозни,жаомарио и останатите ботови.
Почнат ли со Бакајоковци,џековци,сусовци пак кур ќе свиткаме,не Конте,свети конте да го донесат џабе е.


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.234
Поени од реакции
41.542
pa uslovot na konte e Toj da ja dirigira transfer politikata, drugiot uslov mu e jak proekt na dolgorocni pateki
Taka da ako dojde, togas i za ednoto i za drugoto dobil garancija.
Toa e dobroto ako dojde trener ko konte ili murinjo, ne znam tuka sto ne e jasno, nieden od vakvite treneri ne bi dosol vo ekipa koja nema da im gi garantira ovie raboti.
I drugo, dobro e sto i konte i murinjo i ostali slicni na niv odma posocuvaat ako ima nekakov problem vo nivnite relacii so upravata, ne kjutat kako picinja i ne vitkaat opaska samo zasto se treneri na golem klub.
Ova e edna od 100te pricini zasto e dobro da se ima vakov trener, a ne nekoj tretorazreden. Taka da ako ne uspeat da go dovedat konte, ili murinjo, ocigledno ne se vo situacija da garantiraat i jak budzet i toa nekoj drug da ja kontrolira transfer politikata.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.585

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.432
Поени од реакции
4.022
Нејмар во Интер а? :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:

Inter Club Armata Macedonia
39 mins ·
Од рубриката "верувај или не". Како гром од ведро небо сабајлево во француските медиуми и весници се појави статија со наслов:

Нејмар во Интер за 200 милиони и 40 милиони плата. ⚠⚠⚠

Дали реално постои шанса за ваков бомбастичен трансфер?
#FCIM #ARMATA
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.508
Поени од реакции
4.331
Ако го донесат оризарите Нејмар ќе им го испушам на сите на кои им се контрав + традиционална хавајска "Ломи Ломи "масажа гратис! :icon_mrgr:


А сега да се вратиме во реалноста после ваква вест...
Who the fook is that guy who fell in that kind of halluciantions? :LOL:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.234
Поени од реакции
41.542
abeee kakov nejmar be, zaso vakvi raboti objavuvaat na fan pejdz ne znam, bez nisto konkretno i slicno ccc
Ama, za konte sve poveke i poveke se spekulira, plata 9m evra, 3 godisen dogovor. Mojot covek ako dojde mene dovolno mi e, sve ostalo on dirigira, ja miren, posle dolgo vreme leto bez nervozi ke iam ako go potpisat.
I za barela isto dosta se spekulira, najverojatno bastoni ke bide praten vo kaljari, a ovoj u inter, a isto ima i muabet za kieza, politano da im se dade, mozebi i karamo, za nego.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.334
Поени од реакции
57.899
Ова Политано / Киеза ако го завршат, кидам капа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom