Game of Thrones

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Ќе оди до 25% :))
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.609
Поени од реакции
11.153
Ве стигам лека полека, може гледате од лајковите :D
Може некој да ми објасни како може епизода од 50 минути да трае само 5?

П.С успешно избегавам спојлери, само некни се заебав, отворив клип на јутуб со глумицата што ја глуми Арја, скриена камера нешто беше и кажа нешто што најверојатно ќе ми го заебе доживљајот :cenzura:
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.505
Поени од реакции
62.324
Си ми ставил лајк на мислење каде сум барал покрвава, посурова смрт за Џофри. Што ли сум мислел у тоа време... :facepalm: :pos:
 
B

Beginner

Гостин
6.6 епизода со најслаб рејтинг од ГОТ Trolejbus жив ли си? Ама не се замарај само заради старбаксот толку хејт инаку 9/10 сега ке беше.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.422
Поени од реакции
3.989
HBO и направиja re-upload на епизодата, без кафенцето нормално :D
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.308
Поени од реакции
7.442
6.6 епизода со најслаб рејтинг од ГОТ Trolejbus жив ли си? Ама не се замарај само заради старбаксот толку хејт инаку 9/10 сега ке беше.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
ОМГ кое достигнување е ова, сепак...


Сезоната си е маестрална си кажуваат оцените за 8,9 и 10. Тие кецовите се посебната раса на луѓе и ИНФЛУЕНСЕРИ, они се на друго ниво на интелегенција плус книгите.

Се си е топ освен старбаксот, дијалозите, тајмалјнот пошто како смее за 1 саат од Сузоморје до Кингс Лендинг јеботе није то телепортер, зашто Арја го уби а не Џокица, зашто дејствието толку брзо се дешавало :pos:, зашто умрел ЗмАј, како ЈУРОН се скрил позади карпи на отворен океан, ама сезона 1 и 4 ама монолозите...
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.505
Поени од реакции
62.324
Aко ги извадиш кецовите и десетките, ке се добие реалниот рејтинг. Јер епизодава нити беше за 10-ка, ниту за 1-ца.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Како можеа да ја скокнат сцената кога Бран им кажува дека Џон е Егон Таргеријен...:mad::mad:
 

mr wednesday

We're soldiers. Soldiers don't go to hell.
Член од
24 јуни 2017
Мислења
1.649
Поени од реакции
7.997
Толку нафукана набилдана настегана на.. незнам што сезона за било каква серија НЕАМ ВИДЕНО. Ме разочараа ептен барем мене, шо знам. Снемаа кинта или шо е фркава не разбирам ? .. 100 сезони ти вози серијата и задња сезона у 6 епизоди тураш све могуче шо постои. ебате глупите
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.093
Поени од реакции
9.009
ОМГ кое достигнување е ова, сепак...


Сезоната си е маестрална си кажуваат оцените за 8,9 и 10. Тие кецовите се посебната раса на луѓе и ИНФЛУЕНСЕРИ, они се на друго ниво на интелегенција плус книгите.

Се си е топ освен старбаксот, дијалозите, тајмалјнот пошто како смее за 1 саат од Сузоморје до Кингс Лендинг јеботе није то телепортер, зашто Арја го уби а не Џокица, зашто дејствието толку брзо се дешавало :pos:, зашто умрел ЗмАј, како ЈУРОН се скрил позади карпи на отворен океан, ама сезона 1 и 4 ама монолозите...
Darko_Ufo theory confirmed.

Не се нервирај толку, ќе испукаш некој капилар.
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.308
Поени од реакции
7.442
Darko_Ufo theory confirmed.

Не се нервирај толку, ќе испукаш некој капилар.
Oк Тегла-Уфо, каде ја прочита теоријата на Редит или некој Инфлуенсер на Јутуб ти ја потврди?

Него не се нервирам мене сезоната ми е топОВАЧА
 

Kajgana Shop

На врв Bottom