Criminal Minds

Член од
27 јануари 2018
Мислења
375
Поени од реакции
1.231
Se e ok toa drugari, mislam deka Gideon e pocinat, takvo sekjavanje imam deka u predhodnite sezoni imase takva epizoda. Suma sumarum, top serija i se dobivam vpecatok deka vreme i e da se stavi kraj,a moze i gresam.

Барем флешбек да има..
Инаку да, во право си за смртта, го имам испуштено тоа.

In the Season 10 episode "Nelson's Sparrow", Gideon was murdered off-screen, having been shot dead at a close range by a serial killer named Donnie Mallick (Arye Gross), which prompts the BAU team to investigate Gideon's murder. During the flashbacks focusing on a young version of him for the episode which show him working at the BAU in 1978, he is played by Ben Savage.

Време е да заврши, бидејќи како почнале со отстранување на оригиналниот каст нема да ме зачуди и Спенсер да замине.
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.597
Поени од реакции
7.177
Барем флешбек да има..
Инаку да, во право си за смртта, го имам испуштено тоа.




Време е да заврши, бидејќи како почнале со отстранување на оригиналниот каст нема да ме зачуди и Спенсер да замине.
Па затоа е време да заврши, како поминува една сезона така се губи некој од старите ликови. Наше е да видиме што ќе се деси. 14-та сезона 9 епизоди имам изгледано.
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.597
Поени од реакции
7.177
Се враќаат Есен, последната сезона, точен датум не знам.
Во финалето ќе се врати Дерек Морган а исто така ќе учествува и Арон Хочнер.

:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
:vozbud::aplauz::aplauz::aplauz:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom