Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
28 јуни 2015
Мислења
853
Поени од реакции
451
Без Јунајдед, Меси и Барселона не постоеа. Се натпреваруваа со Реал Овиедо кој да го врати од пензија Шумуликовски.
1. Читаш површно, мислиш површно.
2. Не познаваш македонски фолклор.
3. Сецкаш постови ко МК политичка партија, и го прикажуваш само она кое "ќе те стори јунак" на 3 дена.

Уживај во моментот!

Целиот пост се наоѓа во темата:
- "Фан Клуб - Манчестер Јунајтед" (од 17.4.2019, 00:27 часот).
Па, ко воли - нек изволи.
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
:pos:Што и да се каже ќе биде излишно.


Да бидам слуга на нозете и стапалата на некоја девојка или жена. Да ме зафркава, понижува, исмева...да и ги бакнувам и лижам стапалата преку хулахопки, чорапки, боси...да и ги мирисам и лижам и патиките, штиклите, чизмите. Да не врзе за врат со носените хулахопки или да ми ги става во уста. Може и да ме користи како столче за одмарање на нозете. Да бидам послушно како кученце под нозете на Господарката.
Nekoja devojka da mi pravi pissing, ako ima takva na forumov neka pise vo PP
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.660
Поени од реакции
21.703
Може ќе ме јаде некоја лоша карма ради ова, ама во моментот на читањето беше многу појако од мене.

Што очекуваш од инцести...
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Епизодава беше како да имаш секс со Моника Белучи и таман пред оргазам од никаде да ти се појави Мирка Велиновска и да ти падне
Кој средишен дел бе брат, не гледаат ништо доле зошто е мрак. Црлата помрачина што се задеси, прееба тактики и планови.

Се спремаш да играш течен фудбал и одиш на терен кај Барнли, Шон Дајч не го намокрил игралиштето 2 години, жолта е тревата. Како може да продолжиш да играш со иста тактика?
Темата за ГОТ овие два дена е прав извор на мудрости, заебанции, глупости и озбилни коментари, мислам дека го живна форумов како одамна што не бил, вака ни за првиот круг на изборите не беше.

Ама овие два поста ми се врв засега.
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.597
Поени од реакции
7.177
Член од
12 март 2015
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.215
Баш скренаа внимание...

Денеска сите пцујат за затварањево на градов ради папата - у 4 дознаваш дека администрација ќе прчи к утре, па пцујат за избориве вчера мајки-шајки...........и уште кога разбравме дека "Дупер се распаднал" - едвај спасивме у фирма пар ликови шо тргнаа со јажињата накај тоалет....

Само ако е тапа песната....има да ги одерам од хејтање.
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.402
Поени од реакции
6.022
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.654
Поени од реакции
4.142
Поентата ми е дека во нивниот фан клуб и овде си мислеа дека одма ке го отпуштат после поразот а еве може и ке остане. Па и плус и да го отпуштат кој и да дојде друг може следната сезона и без никаков трофеј да си останат па и полош од овој да биде :D
Кога ќе ти прегори сијалицата дома у дневна не ја менувај, од кај да знаеш новата дали ќе свети. У кратки црни тоа ти е твојата логика.
:pos::pos::pos:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.439
Плачам мајке ми :pos::pos::pos:
Милан во битката за ЛШ и Раџа Најнголан фејлот опишани во еден гиф


Treba da sedneme u kafana site fanovi i da gi pocastime interasive na nasa smetka da jadat i pijat jer utakmicava im skrati 10 god zivot..[DOUBLEPOST=1558903148][/DOUBLEPOST]
Od koj film e gifov da ne znaes?
Vidi go ovoj, kakvi sve epski filmovi postojat ovoj glea kako gigantski kur od slon vlaga u picka na drug slon od kade izlaga ako ne se lazam sasha baron koen, i prasue od koj film e da go glea. Kako be od gifov dobi zelba da go gleas filmov. :pos:
U megjuvreme cuva dete vo ednata raka, i pravi vecera so drugata. Mnogu luda pojava.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom