Фан Клуб: Арсенал

Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Види ги бе племето да им е. ам незнаат кај тераат, па не заслужувате ЛШ бе копиљаци

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.290
Поени од реакции
12.644
на бековите им е страв половината да ја поминат, ко со 4 централни дефанзивци да играме.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Мавропанос катастрофа, Ивоби освен шо трча спринтови друго ништо не праи... а прими топка знам дека е усерена акцијата...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.402
Поени од реакции
6.022
Мавропанос катастрофа, Ивоби освен шо трча спринтови друго ништо не праи... а прими топка знам дека е усерена акцијата...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
А од друга страна Миктарјан топка не допре...
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.052
Поени од реакции
12.936
Реално Сити и Ливепрул да се најдеа во ваква ситуација 4:0 ќе беше резултатот на полувреме, не знам што правиме, место да се докрајчи противникот дур пробува да израмни, овие мислиш со Барса играат па резултат ќе чуваат... Три пати одиме контра со играч повеќе напред, три пати ништо не правиме, освен комичен среќен шут на Ивоби.
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.393
Поени од реакции
2.430
Мики сака да убие некој змеј што лета од Game of Thrones.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Гледај ги бе гомна, како мизерно играат
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.290
Поени од реакции
12.644
Ова ерменецов на лето да се продаде на принципот на маркет акција, купете мхтаријан со гратис средство за ветробранско стакло!
гратис Мустафи го добивате:cool:
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Златни три поени, само оваа гостинскава форма е нешто што треба по академии да се изучува, како не треба, ниеден не играше на ниво денес, освен Лено, алал да му е да не го подречам, но еден од играчите на сезоната, за 20 милиони изгледа класа голман.

Вака со Наполи и ќе го јадеме у четврток, посебно што се истрошија некои играчи, среќа Сократис ќе игра, и среќа што треба еден гол само да дадеме за сигурна утакмица.

Тоа е фудбалот, сите очекувавме повеќе дека ќе изгубиме бодови тука него ли со Евертон, но ете.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.290
Поени од реакции
12.644
Треба на психијатар да ги носат играчиве, страшен ментален блок им се случува кога играат во гости.
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.535
Поени од реакции
5.767
Златни три поени, само оваа гостинскава форма е нешто што треба по академии да се изучува, како не треба, ниеден не играше на ниво денес, освен Лено, алал да му е да не го подречам, но еден од играчите на сезоната, за 20 милиони изгледа класа голман.

Вака со Наполи и ќе го јадеме у четврток, посебно што се истрошија некои играчи, среќа Сократис ќе игра, и среќа што треба еден гол само да дадеме за сигурна утакмица.

Тоа е фудбалот, сите очекувавме повеќе дека ќе изгубиме бодови тука него ли со Евертон, но ете.
Emery ima posereno i 4-0, taka da, i gubeshe so 3-1, vo revansh, pa nishto ne me cudi tuka. Napoli osekjam deka kje vodi so 2-0 protiv nas, na poluvreme, ali nekako kje se motnime ponataka.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom