Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 август 2018
Мислења
147
Поени од реакции
499
Nisam te bas razumeo najbolje ali ne mozes jednu placenu smart iptv aplikaciju sa jednog tv da prebacis na drugi tv.Svaki tv ima svoju mac adresu
Znaci jedan tv=5,50€
Dva tv=11€
A to da se vidi link liste na smart iptv apk ne mora da znaci da ce funkcionisati na svim tv,kod mene napr nije funkcionisalo kada pritisnem pauzu ili stop na daljinskom
Tacno prijatelju nisi me razumeo nije u smart iptv aplikacija vec lista ,kako da izvuce listu iz smart iptv ,a na drugom tv instalirao sam mu Ott player dovoljno sto placa listu a nezna ni kome ni sta placa . Probao sam i to sa daljinskim OK-neki kanal pa pauza pokaze samo rezoluciju nema linije (linka) ...
 
Член од
24 јуни 2017
Мислења
205
Поени од реакции
78
Zato sto su prodavaci jako bezobrazni. Kupiš listu i onda te on još ucjenjuje gdje ces gledat. Ako je decko kupio nek mu da link pa ako ce on stavit ma 10 tv i mob to je njegova stvar . Ima jedna konekcija pa ce on odlucit kad ce ma kojem uredjaju gledat
90% bi listu imali da bi pokusali sa servera da izvuku jos koju, pa zato i ne daju bas svakome.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Pa to je i neka zastita, sto bi dali listu nekome, vako ti das mac, on ti stavi listu i to je to. A kome bi pöacali zastitu ? To ti pricas o reketu ?
Slusaj izvadim tu listu za pet minuta,, samo Jbg nekuze se svi. A ti koji se nekuze nebi mu ni vadili liste. A mi koji znamo, izvadimo iz smarta za pet minuta listu , tako fa mu to nije neka zastita.
 
Член од
24 јуни 2017
Мислења
205
Поени од реакции
78
Slusaj izvadim tu listu za pet minuta,, samo Jbg nekuze se svi. A ti koji se nekuze nebi mu ni vadili liste. A mi koji znamo, izvadimo iz smarta za pet minuta listu , tako fa mu to nije neka zastita.
Sta hoce pisac da kaze, ja tebi platim pa ces mi cuvati server. A sta ako ne uspes da ga zastitis
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Drustvo, jedno pitanje, ukoliko znate, zanima me da li se ove m3u liste mogu gledati u Nemackoj , da li je kaznjivo zakonom?
Svako dobro!
не е!
казниво е,сметнување преку торент,,,,,онај момент кога ,торентото прави уплоад...ти раздаваш..учестувавш во раздавање размножување ,,,,,,,на пиратерија
 
Член од
26 октомври 2017
Мислења
79
Поени од реакции
49
Ostajte to...Ja dosad nikome nisam dao svoju mac adresu a mnogo su to tražili za da mi pošalje liste....Nego uspeo sam iz jedne apk izvaditi jedna "dobra" lista sa 2000 konekcije koja radi duže vremena u apk a u VLC ili na smart mi neradi....pa ako neko zna kako to srediti ??!!..
Sledi je u pm
 

Kajgana Shop

На врв Bottom