Велес

Член од
21 јуни 2018
Мислења
610
Поени од реакции
262
Има ли некој сетено да му крадат делови во сервисот за телефони кај мало мовче?
 
Член од
8 ноември 2009
Мислења
263
Поени од реакции
146
Сотир од Свилара поранешна повторно набркал некои од кираџиите....Со грчиштата се тепаше, ....итн.... Типичен балкански феудалец!!!!
 
Член од
21 јуни 2018
Мислења
610
Поени од реакции
262
Каде можам да најдам овластен преведувач?
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
velesani pisavte nesto do sega za ZTP. Ima li uste nekoja od starite lokomotivi tamu vo kolska.Onie na jaglen.
I sto bidna so secenjeto na 200-300 stari vagoni,koj gi lapna parite i Dali-kako toa se iseceni nekolku novi vagoni?
 
Член од
8 ноември 2009
Мислења
263
Поени од реакции
146
Цел месец нема никаков пост на темава....Очигледно е дека цел Велес се има иселено!!
 

korka

Голтар
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.026
Поени од реакции
435
Која е професоркава која е сегаа толку славна?
Секое чудо за месец дена кај нас.И се клецало како и на повеќето само што има клипови и слико ид неа.Сите професорки се клецаат па никому ништо само што на ваа многу и се клецало.
Подели ги на две.Професорки што сакаат да се клецаат многу и професорки што се клецаат.
Ама колку им било добро на учениците со јебозовна професорка
 
Член од
15 март 2009
Мислења
68
Поени од реакции
15
Sigurno ja znaete audio snimkata so Ljube manijakot (umetnikot) od Dvorovi... istata e izbrishana od youtube pred nekoe vreme, pa dali nekoj od vas tuka mozhebi sluchajno ja ima, a veruvam deka ima nekoj takov Spodelete pls
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.581
Поени од реакции
3.590
И јас ја барав пред некое верме ја нема избришана е. Ако ја има некој нека ја сподели
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
Секое чудо за месец дена кај нас.И се клецало како и на повеќето само што има клипови и слико ид неа.Сите професорки се клецаат па никому ништо само што на ваа многу и се клецало.
Подели ги на две.Професорки што сакаат да се клецаат многу и професорки што се клецаат.
Ама колку им било добро на учениците со јебозовна професорка
Клипче, фотки нешто? Во ПП...
 

korka

Голтар
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.026
Поени од реакции
435
Имаше доста слики и видеа ама мислам дека тоа се треба да се избрише од постоење.Нормално е дека се клецаат сите,има многу видеа вртат од многу луѓе а не треба.На некој животот му е уништен.Да не се правиме улави кога и повеќето жени мастурбираат и се тријат.Ако се снимани сите тогаш е лошо.Точкањето е задоволство сите дркаат и мажи и жени.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom