Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Tako sam i ja cuo....al je sad poco da se mota oko dve sestre


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ja bih u svakom slucaju odabrao dvije sestre :).[DOUBLEPOST=1554134802][/DOUBLEPOST]Na stranu zajebancija, sve su to relativno ok liste ali mislim da je doslo vrijeme da se povede racuna o kvaliteti a ne o kvantiteti. Bolje da je unutra 200-250 kanala u HD ili FHD nego copor programa koje niko ne gleda, potrebni bandwidht bi vjerovatno ostao isti. Vecina ljudi sad ima TV od 43" pa na gore pa strimovi u 360p i nisu bas nesto jbg :(. Nisu to vise vremena kad su ljudi vani gledali domace programe na laptopu samo da ostanu u doticaju sa zavicajem. Ovo je strogo moje osobno misljenje, ne znaci niti po kom osnovu da sam u pravu.
 
Последно уредено:
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
isprobavam ProgDvb pa imam za pocetak jedno pitanje

Vazeca linija mypanel:80 se otvori sa vlc playerom ali nece sa ProgDvb.
koji mu je vrag.
instalisani kodeci i radi sa drugim linijama.

pozdrav
 
Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
Pa gledam moram I bracu da vidim osim ako ne podeliš jedno 5 komada sirotinji?
A ovaj sa gradine će mi plati...
Gledam druže sve bitka dobra 4 gradina 4.5 braća odlični 5 ali kupernikus I keks et šišaju u HD formatu.
Ove nabrojane liste braca,gradina itd. sa zastitom dali rade u VLC,ako neko zna nek mi javi na pm .hvala
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Vi se bas sa tim bakrenim zicama i akumulatorima napalili jedan na drugoga, sta li tek jedan drugom na PM pisete, ljubav je ljubav, samo uzivajte
Ccccc nista nepisem na pm. Sve otvoreno. Eto željko prodaje bojler Robert veš mašine moja malenkost prelazi na pumpe ako imaš interes slobodno se javi Željku ili Robertu?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom