Концерт - Лозано (Влатко Лозаноски)

Член од
19 февруари 2016
Мислења
412
Поени од реакции
82
Дали од седиштата кои се на блок 1 и блок 15 т.е седиштата(блоковите) во "СЦ Бориј Трајковски" што се од двете страни на бината се гледа нешто или не?
upload_2019-3-11_16-19-56.jpeg
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.035
Поени од реакции
12.892
Дали од седиштата кои се на блок 1 и блок 15 т.е седиштата(блоковите) во "СЦ Бориј Трајковски" што се од двете страни на бината се гледа нешто или не?
Прегледај го приврзокот 205839
Се гледа нешто, ама баш ко што кажа - нешто, највише кејф кршеше звучникот и од него не се гледаше дел од бината, а и ко да не сум присутен на концертот гледајќи од страна делува, ко да сум камерман. Да сум на твое место би земал карта за партер, освен ако не си со постари лица па да мора да седат. Или ако се распродадени партер картите, слободни земи за блоковите 1/15 и префрли се во партер кога ќе почне концертот, никој не те проверува ниту се замара каде си.
 

Knoppix

El Patrón
Член од
16 април 2012
Мислења
723
Поени од реакции
1.908
Се гледа нешто, ама баш ко што кажа - нешто, највише кејф кршеше звучникот и од него не се гледаше дел од бината, а и ко да не сум присутен на концертот гледајќи од страна делува, ко да сум камерман. Да сум на твое место би земал карта за партер, освен ако не си со постари лица па да мора да седат. Или ако се распродадени партер картите, слободни земи за блоковите 1/15 и префрли се во партер кога ќе почне концертот, никој не те проверува ниту се замара каде си.
Од ова си патиме!!!
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.035
Поени од реакции
12.892
Од ова си патиме!!!
Зошто? Не реков да се префрли од партер во фан пит, туку да се префрли од блок1/15 во партер, бидејќи на двете места цената на билетот е иста. Сум присуствувал на десетина концерти во Борис Трајковски и секогаш имало преостанато место во партерот колку и да имало гужва, така да не би зафатил ничие место. Ќе образлозиш што е лошо во конкретниот потег или ќе ме пуштиш да си патам?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.780
Поени од реакции
7.517
Би сакал да отидам на концертов ама немам со кого нити па возам дури и сам да си отидам.
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
412
Поени од реакции
82
ОК, не се карајте
јас само прашав;)
ке си купам карти за другите блокови.:)[DOUBLEPOST=1552378935][/DOUBLEPOST]
Би сакал да отидам на концертов ама немам со кого нити па возам дури и сам да си отидам.
па со ЈСП автобус 8,автобус 2,
http://jsp.com.mk/PlanskiVozenRed.aspx
а таму ќе си најдеш некој за друштво
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.780
Поени од реакции
7.517

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
1.362
Поени од реакции
3.344
Мислам дека блок 1 и 2 ќе ги затворат. Јас до сеа така имам забележано кога имам одено. Ама може тоа од организаторите зависи.
Инаку картите не се скапи доста труби народов дека дечкото се преценил итн за на Цеца, Лукас ојљевци дојљевци даваат по илјадарка и повеќе а ликов кој цело време се труди нешто создава и шири скап им бил. Абе ајде.
И ја сакам да одам барам само некој да соберам ептен сама да не тепам пат и секад земам карти за трибини, партер ми е тапа, ништо не гледам, се гужваат туркаат итн.
 

Knoppix

El Patrón
Член од
16 април 2012
Мислења
723
Поени од реакции
1.908
Мислам дека блок 1 и 2 ќе ги затворат. Јас до сеа така имам забележано кога имам одено. Ама може тоа од организаторите зависи.
Инаку картите не се скапи доста труби народов дека дечкото се преценил итн за на Цеца, Лукас ојљевци дојљевци даваат по илјадарка и повеќе а ликов кој цело време се труди нешто создава и шири скап им бил. Абе ајде.
И ја сакам да одам барам само некој да соберам ептен сама да не тепам пат и секад земам карти за трибини, партер ми е тапа, ништо не гледам, се гужваат туркаат итн.
Собери ме мене.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom