Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Neli nekoj batki gi blokiraa za klik linkovi,ovoj batka dobiva privilegija za istoto.Za simnuvanje na edna lista se otvaraat 5klikanja.Moze gresam
грешиш
види колку постови има
а не да се користи само за кликови темава,,,и има некои страници кои што имаат и спамови[DOUBLEPOST=1550858101][/DOUBLEPOST]
Smart tv philips novi model nema smart iptv app jel jedina mogucnost preko glupoga forka???
треба да има SSIPTV
 
Последно уредено:
Член од
3 октомври 2015
Мислења
4
Поени од реакции
8
Jel zna neko, dal postoji koji iptv player koji daje mogućnost da kad u nekoj listi gledaš video on demand bez prijevoda da se spojiš na open subtitles i downloadaš titlove pa da idu s filmom/serijom?
Na androidu možeš na MX player-u da učitaš titl sa neta za film koji si pustio a nemaš titl.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
не би рекол дека Fork Pleerot е глупав)))
тој е најблиску до коди,или нешто слично
..е сега наменет е за руските простори,,,,,,тоа е друго...
инаку на LG samsing телевиори неможиш ништо друго од тој тип
во сите овие плеер за ИПТВ samart,ssiptv имаш само една листа
додека во fork pleerot може да имаш листи колку сакаш и да си избираш
а да не зборуваме за неговите адонси за филмови,,,сега се намалени многу,,,,,,мада сега послабо го користам
користам коди и адонс од ру тракер.[DOUBLEPOST=1550859582][/DOUBLEPOST]
Na androidu možeš na MX player-u da učitaš titl sa neta za film koji si pustio a nemaš titl.
мислам дека не станува збор за андроид тв
инаку na ИПТВ плеерот ...кој што нема вграден плеер во себе или дозволува да избереш кој плеер ќе емитува ,,треба да го избереш мх плеерот ,кој може да вчитува преводи
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Pozdrav svima NETFLIX acounti se dele :
-ilince
-Kamil

-Gargamel83
posle ovih 5 sto sam podelio odlucio sam jos 5 da podelim ali problem ima njih 10.
zato nebudite tuzni ako nedobijete probajte iduci put. Prvo dobijaju Prijatelji posle oni sto nesto uradili za drustvo na forumu a onda oni koj lepo pitaju.....
Da potvrdim da mi je momak dao ACC, rekoh da vidim i ja jednom sta to ima na Netflix, lepo sljaka na smart tv.. :)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
kada nekome posaljem listu,nema se potrebe zahvaljivati ni ovdje ni u pp,jer u mnogim porukama koje ne procitam,ostanu oni koji traze liste.Posaljem listu i to je to,nemam mnogo slobodnog vremena ,i izvinjajem se onima kojima ne uspijem odgovoriti[DOUBLEPOST=1550861615][/DOUBLEPOST]
international hvala na listi
hvala internacional sto mi nikad nisi dao listu i sto nisi pomogao kad sam trazio i kad sam ti dao login za panel i nikad se nisi javio osim sto si naravno procitao user i pass koji sam ti dao,da si se javio ,mozda bi se i danas ponizavao trazeci od tebe listu
 
Последно уредено:

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
530
Поени од реакции
318
Jel zna neko, dal postoji koji iptv player koji daje mogućnost da kad u nekoj listi gledaš video on demand bez prijevoda da se spojiš na open subtitles i downloadaš titlove pa da idu s filmom/serijom?
Mx player

Sent from my HTC U Play using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom