Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 ноември 2018
Мислења
361
Поени од реакции
223
ljudi ja placham netflix swaki mesec ....... dali postoji neka sansa da gledam gratis da neplatim wise netflix ........... hwalla unapred ....
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
165
Поени од реакции
214
Opet raspodela netflix aconta.
Neka se oni jave koj razumeju neki strani jezik. Primer Franzuski Italjanski Nemački Engleski.
5 naloga čeka ko bude prvi dobija.
P. S ako želite meni izaći u susret?
Meni treba Lista sa Gradske kanale domaće mislim na Osjek Niš Zenica itd...

1 zeljko
2 joza
3 robert
kakva raspodjela ,?kakvi accounti ?odakle tebi hackirani accounti? jel ti znas da se ide u zatvor radi netflixa,i jos dajes ljudima da im udju u tracking i da najebu i krivi ni duzni radi tvog "lajka" ,,,stisaj se delijo ,ljudi ne korisitite tudje email adrese i pass,pa to je krsenje zakona ..svaki netflix acc sadrzi broj kartice adresu telefon,,,svaki log na acc je trackan i i zapisan svaki IP zapisan ..operatori imaju ugovore ,samo upozoravam.[DOUBLEPOST=1550713482][/DOUBLEPOST]
ljudi ja placham netflix swaki mesec ....... dali postoji neka sansa da gledam gratis da neplatim wise netflix ........... hwalla unapred ....
Postoji ali krsis zakon ,nepravi se nevjest,i de taj dupli "W" izbaci ,pravis nakaradu od jezika,ili koristi latinicu ili cirilicu ili jezik koji najbolje poznajes .
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Vanko123 Ako tako gledas onda se ostavi i ovih iptv-a jer ti to na isto dodje...[DOUBLEPOST=1550741368][/DOUBLEPOST]beini sport tr imali tko da nije javna?
 
Последно уредено:
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
kakva raspodjela ,?kakvi accounti ?odakle tebi hackirani accounti? jel ti znas da se ide u zatvor radi netflixa,i jos dajes ljudima da im udju u tracking i da najebu i krivi ni duzni radi tvog "lajka" ,,,stisaj se delijo ,ljudi ne korisitite tudje email adrese i pass,pa to je krsenje zakona ..svaki netflix acc sadrzi broj kartice adresu telefon,,,svaki log na acc je trackan i i zapisan svaki IP zapisan ..operatori imaju ugovore ,samo upozoravam.[DOUBLEPOST=1550713482][/DOUBLEPOST]
Postoji ali krsis zakon ,nepravi se nevjest,i de taj dupli "W" izbaci ,pravis nakaradu od jezika,ili koristi latinicu ili cirilicu ili jezik koji najbolje poznajes .
Sve tvoje izlaganje stoji. Odakle meni acounte nemoras znati ali cu ti kažem da i plaćam.
Isto možeš za iptv da iznese da neko gleda ko se loguje da prati itd..
Malo je ponižavanje drugog člana da kudiš dali zbog pisanja ili bilo zašta.
Ja poklanjam acounte nenaplacujem.
Ali uhvati sebe za nos umesto da kudiš upozoravaš itd...
Šta si ti doprineo na ovome forumu?[DOUBLEPOST=1550746259][/DOUBLEPOST]
Ti si mnogo sekirliw, ce se razbolis.
Samo nemo da me izeš :kezec:
 
Последно уредено:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188

Kajgana Shop

На врв Bottom