WWE

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.254
оп..случајно и тоа :) и баш ми е драго што било на еден од најдобрите, STONE COLD STEVE AUSTIN.....WHAT, WHAT, WHAT...hahahaha :sneaky:
Прегледај го приврзокот 199362
Ептен ми е прекул ерава со сите знаци and what not

Ама еве, и лани имаше исто еден македонец на RAW:

Уопште никој не пишува во темава али.......МАКЕДОНЕЦ НА RAW!!!!!! :D
Прегледај го приврзокот 175394
o_O Heel....и што сега спремен е за Леснар?
Heel Bryan е предобар, ептен е преценет и досаден како фејс, уште во оној Веган heel run што му беше краток се виде колку е бољи како негативец
Ne znam kako dozvoluvat vakvi borbi,posle ova borba ovoj pat mislam deka ke mu zavrsi kariera i ke se vrati pak g.manager
За кого е ова коментар? Курт?

Можда ќе има уште еден меч на WrestleMania....

Штета, некои што сега почнале да гледаат нема да знаат дека Курт е објективно еден од најдобрите евер, и тотално е цар...ама делува ко рандом џабер у последниве години во WWE...
 

gos

Wrong
Член од
8 ноември 2007
Мислења
719
Поени од реакции
56
Ne. Mislev na D.Bryan ama sreka negovaLesnar go potceni i my dade sanca da se vrati nekolku minuti vo igra
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.254
Бишоф (y)

Го обожавам типов, иако има ептен хејтери

Имаше и премногу глупи идеи, ама успехот што ги имаше со WCW е unparalleled (ама богами и буџетот :D )

Слушајте си го ова, криво ми е што не знам многу луѓе што се внесени во wrestling доволно да го сфатат овој говор со се пред-знаење за нештово.



Се надевам пар луѓе ќе има у темава иако е полумртва и ќе го изгледате видеово :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.254
Лош старт на годината :(

Починал Mean Gene Okerlund :(

Единствениот човек што беше дел од буквално сите WM до сега... :(

Почивај во мир :(
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Драгонски сам пишуваш на темава хахах, јас одамна немам гледано WWE, сигурно има година дена, некако како одминуваат годините се помала ми е желбата, пред се се должи што заминаа моите омилени, најповеќе ЦМ Пунк, али ако се врати ЦМ Пунк, ќе почнам пак да следам.
Има ли некоја шанса да се врати како изненадување за Ројал Рамбл, што мислиш Драгонски?
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.254
Драгонски сам пишуваш на темава хахах, јас одамна немам гледано WWE, сигурно има година дена, некако како одминуваат годините се помала ми е желбата, пред се се должи што заминаа моите омилени, најповеќе ЦМ Пунк, али ако се врати ЦМ Пунк, ќе почнам пак да следам.
Има ли некоја шанса да се врати како изненадување за Ројал Рамбл, што мислиш Драгонски?
Нц, нема шанса.

Он кажа расчистил демек со тој дел од кариерата, ма да шо го знам ако некогаш сакаат да го вратат и му понудат добра сума..кој знае..
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Мое/наше е да се надеваме дека ќе се врати, не е интересно без него ама ич.

Пред 15тина минути ми дојде идеја, ај да видам што мечеви ќе има за Ројал Рамбл, и има добри двојки дефинитивно, според мене повеќето шампиони ќе си ги одбранат своите титули, освен Русев и Д Бар (The Bar), за кои мислам дека ќе ги изгубат.
Ројал Рамбл мечевите би требало да се интересни, ми се свиѓа што е воведен и женски Ројал Рамбл :vozbud:

Од мажите (според првичниот состав) типувам на некој од Џон Сена, Дин Амрос, Сет Ролинс или Џеф Харди.

А од жените... појма немам.

Секако нема да го гледам вечерта шоуто, али утредента би требало да пуштам на даилмотион, ако уште таму ги прикачуваат видеата :D
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Тоа што го прогнозирав, тоа и се оствари, не ги гледав мечевите, освен Ројал Рамбл мечот, и се беше ок се до број триесет, и оп... искача Р-Трут, со неговото вообичаено ентранце, и жена го напаѓа. И ми се одмили цело шоу, што се не ќе направат за да ги израмнат мажите и жените, веројатно на крај и ќе измислат меч еден на еден меѓу мажи и жени :facepalm:

А и по коментарите што ги читам, после ова брукање со уфрлување на жена на Ројал Рамбл мечот за мажи ќе изгубат многу фанови.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.254
Малце ќе го оверрејтуваат евентов..ама нат бед.. (y)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.254
Ај ако го чита некој од темава...пишете си мислење за WM :D

Не беше лошо..ама ич не сум фан на тоа што го прават WM како искуство наместо како нешто чија цел треба да биде квалитетни мечеви... повеќе е као celebration него ли..шо знам..

Ма да..целово шоу мене ми е такво..некако "anything can happen" ме извади од желбава за гледање

Забавата во спортот е шо....well... anything CAN happen....aма anything DOESN'T happen

Као..у фудбал ..Хадерсфилд на хартија може да освои титула во Премиер Лига...ама..не се дешава тоа...и затоа еднаш на милион години кога се дешава Лестер...е тоа е богами јако..

Вака...ех...

Друго..
Нема никакви feuds и не се осеќа никаков интензитет у мечевиве...не памтам последен пат кога имало добар feud..од Панк кога си отиде све е срање од аспект на writing...
 
Член од
4 декември 2011
Мислења
75
Поени од реакции
38
Batista vs HHH добар меч, и Miz vs Shane ми беше интересно, другото тапа


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom