Мислења
1.165
Поени од реакции
1.257
Какво губење, вечер на полувреме очекувам да ја имаме решено. Ако се килаат со Лион нека не бараат титула во ЛШ. 0-2 точен резултат пп

Член од
29 април 2015
Мислења
4.037
3.805
Мислам дека Кутињо ќе почне од клупа, Видал у средина. Другото стандард. Нерешено со гол би бил презадоволен иако очекувам и победа.

Во очајна форма е целиот тим.

На ваква отворена и несмасна екипа како Лион и се даваат 3 гола во полувреме како од шала, само нема кој.

Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.698
5.589
Мораше гол да дадеме полувремево...
Доста шанси имавме на почеток,бар една да влезеше.
Не играме лошо,само нападот треба да се среди и ќе ги тепаме.

Член од
Мислења
4.037
3.805
Меси не е сконцентриран, Суарез е глупак. Семедо и Пиќе добри, средината кога сме во напад е океј, за назад у прба се враќаат. Мораше гол тука да има. Иако не верувам сакам Малком место Суарез и Алења место Ракитич. Ќе добиеме на креативност и ќе ги рашириме со Малком и Дембеле по страните.