Што играте во моментов

Член од
21 мај 2008
Мислења
10.862
Поени од реакции
11.484
Игра ли некој Ring of Elysium?
Боље играј Apex Legends, врхунска игра у многу сегменти и е фри ту плеј. :D Али тоа е само мое мислење.
Е сега ако сакаш 3pp, тоа е друго. А и реално, малку играчи ќе најдеш на RoE, сега сите се на Apex/PUBG/Fortnite.

Иначе, чат пат играм Apex, не ја играм ко стандардното како гејминг друштво. Фифа 19 ја утепав од играње од Септември наваму, преку 900 саати на FUT. И се чека 15ти март и Division 2. :vozbud: Исто така. ќе ја пробам Anthem, ама не верувам да ја грајндам како Division 2, прво затоа што ќе немам многу време месецов и второ затоа што ретко кој од гејминг пријателите ќе ја играат.
 

Ficc

Black & White
Член од
18 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
263
Боље играј Apex Legends, врхунска игра у многу сегменти и е фри ту плеј. :D Али тоа е само мое мислење.
Е сега ако сакаш 3pp, тоа е друго. А и реално, малку играчи ќе најдеш на RoE, сега сите се на Apex/PUBG/Fortnite.

Иначе, чат пат играм Apex, не ја играм ко стандардното како гејминг друштво. Фифа 19 ја утепав од играње од Септември наваму, преку 900 саати на FUT. И се чека 15ти март и Division 2. :vozbud: Исто така. ќе ја пробам Anthem, ама не верувам да ја грајндам како Division 2, прво затоа што ќе немам многу време месецов и второ затоа што ретко кој од гејминг пријателите ќе ја играат.
Не ми ни стигнала нотификација за реплика. Инаку мразам third-person, ако тоа мислиш. Аpex ја видов, квалитетно изработена игра, ама многу е брза за мене, не е мој стил играта, не дека e лоша.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.087
Поени од реакции
15.927
На стенбај : Dark souls 3, Nioh complete edition и треба да ми стигне Sekiro. Немам време ич, а со оглед со каква страст сакам да ги изиграм, ќе треба баеги да почекам. Ми се плаче.

Моментално сум на Бладборн и Дарк Соулс, си ги играм еднаш двапати неделно, нешто кооп, нешто пвп, колку да не здосадат. Ако игра некој ова нека ми пише пп, може и кооп и пвп да праиме :)
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.229
Поени од реакции
22.418
FIFA 08 - строго менаџер мод
Не ради друго туку да видам каде се сега 17-18 годишните ултра таленти како Пато, Кркиќ,Дос Сантос,Лулиња, Керлон ...:icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom