невина невеста

Член од
5 септември 2017
Мислења
41
Поени од реакции
28
дали уште постои митот за невина невеста как во старите времиња и дали сакате невина невеста или
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.653
Поени од реакции
4.142
Сите девојки на 22+ годишна возраст го бараат вистинскиот за да се омажат па потоа да изгубат невиност :sekcza:.. :D:P
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Уште ве лажат бабите дека невини влегувале во брак?

Инаку, фино е веројатно да си најдеш некој невин. Ќе си го научиш конкретно како тебе лично да знае да те задоволува, без да се меша со претходни програмирања.
 
M

Macedon1um

Гостин
Уште ве лажат бабите дека невини влегувале во брак?

Инаку, фино е веројатно да си најдеш некој невин. Ќе си го научиш конкретно како тебе лично да знае да те задоволува, без да се меша со претходни програмирања.
Бабите се мажеле на 16-17 години порано така да поголемиот дел сигурно влегувале невини во брак. Инаку колку е баш фино да најдеш невина не сум баш сигурен, не дека би му сметало на некое машко да е невина ама човек како човек па така и жените љубопитни нема да останат на еден сигурно а кога е во брак тоа е веќе проблем :D
 
Член од
20 август 2018
Мислења
170
Поени од реакции
299
Јас иако бев женкариште, си останав невин до мои 22-23 години.
Сакам да кажам, нимав ништо клецнато до 22 години. :icon_mrgr: Имав само цицки видено. :цицки:
Имав и срејча да си најдам и невина невеста, и не можам да замислам да имам животна партерка во која влегол некој друг, трет, четврт, итн... итн...
Пред десетина години се најдуваше нешто, думам и цимерките и беа невини. Сега... :kuracc:
И ко че ми текни ко се пробувавме да го скиниме Химен, кој маки беа... :вонзем:
Некој добри две недели траеше тој процес.
 
Член од
13 декември 2018
Мислења
5
Поени од реакции
3
Јас иако бев женкариште, си останав невин до мои 22-23 години.
Сакам да кажам, нимав ништо клецнато до 22 години. :icon_mrgr: Имав само цицки видено. :цицки:
Имав и срејча да си најдам и невина невеста, и не можам да замислам да имам животна партерка во која влегол некој друг, трет, четврт, итн... итн...
Пред десетина години се најдуваше нешто, думам и цимерките и беа невини. Сега... :kuracc:
И ко че ми текни ко се пробувавме да го скиниме Химен, кој маки беа... :вонзем:
Некој добри две недели траеше тој процес.
Хаха човече, никогаш не би го разбрал твоево....Ти си трпеливо момче
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.897
Поени од реакции
9.492
Поубо неколкумина пред тебе, отколку неколкумина по тебе ко сме кај земање невина жена .
Многу од нив невиноста ја губат на глуп начин и без да размислат во моментот шо може да си има последици понатака на нивната психа,некој па после првиот пат се маваат како штуки
Најбитно ебајте се зш то ке ви останит
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
не е важно прв да си, важно е последен да си.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.992
Кај Ромите важи уште тоа правило со сигурност знам, кај другите националности не сум сигурен, ама како наближуваат модерни времиња овие глупави работи ке се изгубат сосема...
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.847
Поени од реакции
10.443
ко ѓавол од темјан сум бегал од невини
напорни се, мислат на почетокот со тебе до крајот на животот...
па трпение да ја учиш, мислиш ебеш нешо препарирано


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.847
Поени од реакции
10.443
Кај Ромите важи уште тоа правило со сигурност знам, кај другите националности не сум сигурен, ама како наближуваат модерни времиња овие глупави работи ке се изгубат сосема...
важи и кај албанките само тие у систина се крстат овај крпат хехех


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom