Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Не ви е ова кулинарска и вицотека тема правете што ќе правите но повеќе држетесе до она за што е наменета темава.
Mozda me nisi dobro shvatio!
Htio sam reci da forum "Kajgana" opet radi!Poslije par dana pauze!
A zasto je bio zatvoren,mozda ce nam neko reci!
Pozdrav!:)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Hehe, obrce milione a trazi liste za razmenu :bravobe:




Operacija vođena Europolom koja uključuje policijske snage s Cipra, Grčke, Bugarske i Nizozemske,Albanije usmjerila se na jednu od najvećih IPTV operacija piratau svijetu. Najmanje tri osobe uhićene su. Poslužitelji u Bugarskoj i Nizozemskoj navodno su sadržaj djelili sa oko 500.000 pretplatnika širom svijeta, generirajući godišnje prihode od oko pet milijuna eura.

Live TV je u velikoj potražnji, ali pristupanje svim sadržajima u određenoj regiji može biti iznimno skupo, s monopolima uobičajenih emitiranja koji traže velike naknade za pretplatu.

Za milijune širom svijeta ovaj ‘problem’ se lako može zaobići. Pirate IPTV operacije, koje opskrbljuju tisuće inače pretplatničkih kanala putem Interneta, rastu. Dostupni su samo za nekoliko dolara, eura, ili funti mjesečno, smanjivši račune u odnosu na službene davatelje usluga
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887


Operacija vođena Europolom koja uključuje policijske snage s Cipra, Grčke, Bugarske i Nizozemske,Albanije usmjerila se na jednu od najvećih IPTV operacija piratau svijetu. Najmanje tri osobe uhićene su. Poslužitelji u Bugarskoj i Nizozemskoj navodno su sadržaj djelili sa oko 500.000 pretplatnika širom svijeta, generirajući godišnje prihode od oko pet milijuna eura.

Live TV je u velikoj potražnji, ali pristupanje svim sadržajima u određenoj regiji može biti iznimno skupo, s monopolima uobičajenih emitiranja koji traže velike naknade za pretplatu.

Za milijune širom svijeta ovaj ‘problem’ se lako može zaobići. Pirate IPTV operacije, koje opskrbljuju tisuće inače pretplatničkih kanala putem Interneta, rastu. Dostupni su samo za nekoliko dolara, eura, ili funti mjesečno, smanjivši račune u odnosu na službene davatelje usluga
Ovi nisa platili na ljudi koj treba za to i sa gi uhvatili sve ostali produzat da radat i ima i sa 3-4 miljona predplatnika po celu svetu i nad 100 miljona zarada na godina dana ali oni niko ne dira.
 
Член од
9 јуни 2016
Мислења
139
Поени од реакции
68
kljuki
Машко, 53
imas molbu od mene.pozdrav

zokiniko
Машко, 25
imas molbu od mene.pozrdrav
 
Член од
3 август 2016
Мислења
174
Поени од реакции
182
Dobro veče izvinjavam se ako bi neko mogao da mi pošalje dva brata ili neku drugu listu ovu što sam imao već par meseci prestala da radi hvala unapred pozzz....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom