Членови на кои им се допаднала пораката #9109

Тема:
Дневна доза сеир!
 1. 4 јуни 2019

  Rick.Utd.

  Мислења:
  321
  Допаѓања:
  93
  Поени од трофеи:
  35
 2. 6 јануари 2019

  Sasa Ilic

  Jeбач нероткиња., Машко
  Мислења:
  1.534
  Допаѓања:
  2.247
  Поени од трофеи:
  150
 3. 9 октомври 2018

  Elena62

  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  15
 4. 9 октомври 2018

  BilboBaggins

  Мислења:
  5.225
  Допаѓања:
  7.923
  Поени од трофеи:
  205
 5. 9 октомври 2018

  ЈуријАркадиевич

  Модератор, Машко, 27, од Скопје
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  2.703
  Поени од трофеи:
  155