Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
Глупо прашање ама како да ги напикам врвците пак во ова пластичното? Најдов сличен ранец како овој па да си го ставам во употреба со врвца :D

Прегледај го приврзокот 197328
ништо мора на сервис тоа
некој тенка жичка за струја да заврзеш за врвцата, да ја протнеш низ тоа жичката па да ја извлечеш врвцата
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
ништо мора на сервис тоа
некој тенка жичка за струја да заврзеш за врвцата, да ја протнеш низ тоа жичката па да ја извлечеш врвцата
му го најдов крајот, имаше истурено нешто врз него залепено и едвај се отвори :D
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.440
Поени од реакции
13.849


Некој да не знам кај може да се најде Denim black aftershave?
 
Член од
2 октомври 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво дечки, дали некој може да ми каже каде има во Скопје подобро снабдена земјоделска аптека? Благодарам.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.637
Поени од реакции
38.820
Здраво дечки, дали некој може да ми каже каде има во Скопје подобро снабдена земјоделска аптека? Благодарам.
Скоро кај секој пазар имаш, у ѓорче имаш неколку аптеки кај пазарот
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Ме интересира кои се најдобри косовски сајтови за огласи?

Значи ги барам косовските реклама5 и пазар3 што се кај нас.

Нека помогне некој, би бил благодарен :)
 
P

proud

Гостин
Каде може да се најде некое стовариште во Скопје, кај што можат да се купат иверици, различна големина и дебелина. Имам нацртано елементи за кујна, нестандарди, али ги имам црно на бело димензиите и целиот изглед. Ми треба само да ми ги исечат парчињата, а после тоа сами ќе ја склопуваме. Благодариме однапред :)
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.637
Поени од реакции
38.820
Каде може да се најде некое стовариште во Скопје, кај што можат да се купат иверици, различна големина и дебелина. Имам нацртано елементи за кујна, нестандарди, али ги имам црно на бело димензиите и целиот изглед. Ми треба само да ми ги исечат парчињата, а после тоа сами ќе ја склопуваме. Благодариме однапред :)
https://zk.mk/mimako-vud
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.901
Поени од реакции
10.525
Каде може да се најде некое стовариште во Скопје, кај што можат да се купат иверици, различна големина и дебелина. Имам нацртано елементи за кујна, нестандарди, али ги имам црно на бело димензиите и целиот изглед. Ми треба само да ми ги исечат парчињата, а после тоа сами ќе ја склопуваме. Благодариме однапред :)
Солопром


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.309
Каде може да се најде некое стовариште во Скопје, кај што можат да се купат иверици, различна големина и дебелина. Имам нацртано елементи за кујна, нестандарди, али ги имам црно на бело димензиите и целиот изглед. Ми треба само да ми ги исечат парчињата, а после тоа сами ќе ја склопуваме. Благодариме однапред :)
Карат-М
 

Kajgana Shop

На врв Bottom