Членови кои реагирале на порака #7

Сите (6) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (6)

  1. Ми се допаѓа

   Morgan Freeman

   Немодератор од Струмица
   • Мислења
    2.644
   • Поени од реакции
    3.794
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   krkac

   • Мислења
    986
   • Поени од реакции
    991
   • Поени
    155
  3. Ми се допаѓа

   Васил МКД

   Jesus од The Wall
   • Мислења
    8.005
   • Поени од реакции
    7.488
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   Stefan-kobe

   • Мислења
    31.214
   • Поени од реакции
    73.688
   • Поени
    205
  5. Ми се допаѓа

   Ilumious

   Патник, педер, поет, администратор, масон 29 од Пустец
   • Мислења
    82.072
   • Поени од реакции
    184.815
   • Поени
    205
  6. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    31.417
   • Поени од реакции
    44.886
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom